CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Јубилеј пост!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Саб Ное 22, 2008 6:35 pm

[G]irL4[E] напиша:
браво гока! најмногу постови имаш Wink
хехе па кога се има работа на форумот ќе се билдат и постови .. само не сакам да ме карате што постирам толку многу Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Нед Ное 23, 2008 12:30 am

неее таман работа...баш ни е мило на сите! Smile1000! сеа можам да сум вип член Wink


Едит: Нашите членови се испратиле точно 4777 мислења

интересна бројка!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Нед Ное 23, 2008 1:57 am

[G]irL4[E] напиша:
неее таман работа...баш ни е мило на сите! Smile1000! сеа можам да сум вип член Wink


Едит: Нашите членови се испратиле точно 4777 мислења

интересна бројка!
што се замараш со вип членови ... јас кога ќе направам 1000 не ми треба таков статус да сме на јасно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Нед Ное 23, 2008 12:20 pm

хеххехе како сакаш

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Нед Ное 23, 2008 1:35 pm

Па модераторството е предоволно
инаку добри сме 4860
колку сме брзи значи хаха... ама само за викендите не има .. а после сите бегат Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Нед Ное 23, 2008 1:36 pm

е да...тука си во право. АМа многу обврски - не може да се стигне хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Нед Ное 23, 2008 2:34 pm

[G]irL4[E] напиша:
е да...тука си во право. АМа многу обврски - не може да се стигне хехе
епа треба малце и на друго место да ти шета паметот .. релаксација(форумот) а не само да се гледа на обврските
има време за се ако се организираш добро и ако сакаш да имаш време хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Нед Ное 23, 2008 6:21 pm

Кое одд си?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Нед Ное 23, 2008 9:16 pm

ее алал да ви е магде и гока,еве чим иво не ве прогласува за вип..............јас ве прогласувам за ВИП членови на форумот хаха позз Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Нед Ное 23, 2008 9:30 pm

Што се мешаш? ако ги ставам вип тогаш кој ќе модерира на форум

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Пон Ное 24, 2008 12:25 am

Иво напиша:
Што се мешаш? ако ги ставам вип тогаш кој ќе модерира на форум
полека полека .. не се откажувам од модераторство диме WinkRazz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 3:23 am

Go Ka напиша:
Иво напиша:
Што се мешаш? ако ги ставам вип тогаш кој ќе модерира на форум
полека полека .. не се откажувам од модераторство диме WinkRazz


е ако де,и ако ќе бидеш вип член сепак ќе треба да придонесуваш пак највеќе за форумот хаха позз гока bounce scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 3:31 am

Dimce* напиша:

е ако де,и ако ќе бидеш вип член сепак ќе треба да придонесуваш пак највеќе за форумот хаха позз гока bounce scratch
ах бре димче .. да има како тебе ќе ти го дадам тоа вип членство Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 4:43 am

1200!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 4:46 am

1200!хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 4:48 am

се расприкажавме вечерва...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 4:48 am

Така да бидат сите вечери .. ама не само ние да си кршиме прсти од пишење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 4:50 am

е ајде де...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 12:42 pm

150 че кај да е ке ве стигнам се ближам ххахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 7:11 pm

1222 ... уствари што сме запнале толку со тие постови, бројката не е битна, битно е тоа што се забавуваме
Се согласувате ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 8:46 pm

дaaaaaaaa

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!


Последната промена е направена од [G]irL4[E] на Сре Ное 26, 2008 12:57 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 9:41 pm

Користи Кирилица те молам =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Вто Ное 25, 2008 10:01 pm

хехеххе и модераторите почнаа да забушаваат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Сре Ное 26, 2008 1:19 am

Љубовта нема граници.. фаќа се живо и диво и модератори и администратори Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   Сре Ное 26, 2008 12:22 pm

море ќе ви кажам вас убаво..а инаку да се пофалам го поминав диме тоа ми е најбитно хехе

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Јубилеј пост!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Јубилеј пост!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: