CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Со Кого од форумов сакате да се запознаете

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Нед Окт 26, 2008 7:36 pm

Со Кого од форумов сакате да се запознаете .. јас би сакал да се запознаам со сите . А вие ? Very Happy поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Нед Окт 26, 2008 7:50 pm

Ма со сите сакам да се запознаам секако...сакам да ширам познанства Smile А и плус ми се гледаат како добри луѓе Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Нед Окт 26, 2008 9:14 pm

ее браво браво,ај се надевам магде,дека некој ден ке дојдеме сите френдови кај тебе во куманово на гости хахаха ако може мислам,ако не сметаме позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Нед Окт 26, 2008 9:17 pm

Ма секако дека може, едвај чекам да дојдете Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Нед Окт 26, 2008 9:18 pm

и јас идам за куманово
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Нед Окт 26, 2008 10:11 pm

Пишете ме и мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
C!@_11

avatar

Male Број на мислења : 3
Локација : Pentagon
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Нед Окт 26, 2008 10:12 pm

pa i jas sakam da se zapoznaeme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Нед Окт 26, 2008 10:14 pm

Слободно слободно
Само може да го знам вашето име господине за полесно да се разбираме Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 12:39 am

Нема везе за име, само качувајтесе идеме во куманово !!! scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 1:46 am

Ајде ве чекам на автобуска Smile се надевам дека нема да ве најдам у демолиран автобус. Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 1:54 am

че дојдам јас со автобус на 2 спрата !! хеуахеиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 1:56 am

хаххххахаха абе многу мозок имате во тоа главите, ако е автобусот на еден спрат ќе го дупнете плафонот Wink се зезам

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 1:56 am

S0tE напиша:
че дојдам јас со автобус на 2 спрата !! хеуахеиа
стално примеќам хеуахеиа хеуахеиа
што ти е тоа ? Question

[G]irL4[E] напиша:
хаххххахаха абе многу мозок имате во тоа главите, ако е автобусот на еден спрат ќе го дупнете плафонот Wink
точно така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 1:58 am

Go Ka напиша:
S0tE напиша:
че дојдам јас со автобус на 2 спрата !! хеуахеиа
стално примеќам хеуахеиа хеуахеиа
што ти е тоа ? Question

[G]irL4[E] напиша:
хаххххахаха абе многу мозок имате во тоа главите, ако е автобусот на еден спрат ќе го дупнете плафонот Wink
точно така

Тоа е на кинески преведен изразот...ако не знаеш нешто слободно прашај ме мене Wink Видиш на секое прашање имам одговор ко Груевски сум станала хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 2:00 am

[G]irL4[E] напиша:

Тоа е на кинески преведен изразот...ако не знаеш нешто слободно прашај ме мене Wink Видиш на секое прашање имам одговор ко Груевски сум станала хахаха
Се гледа дека од сите области имаш рабирање Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 10:33 am

еј мило ми е што сакате да одиме за куманово,а може да тргнеме и за прилеп,тој е убав град плус таму има многу убави девојчиња Very Happy
патем ке ги посетиме и френдовите од таму како што е шоте...
инаку јас мислам да гласаме за кај сте да одиме некој пат заедно,бидејќи највеќе мислења имаат шоте и магде,предлагам да одиме куманово или прилеп ....3.2.1.сега
ајде почнуваме со гласањето позз Smile lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 12:29 pm

Дојдете еднаш у Куманово, па ќе одиме и за Прилеп не е проблем...добри момци се Прилепчани немам ништо против ..бацки за цееел форум Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 1:52 pm

и јас сакам сите да ве запознаам овде најуаво се гледа дека една мешавина на генерации функционира супер таман хехе а викате во куманово а па сеа не е фер имаме и од струмица дај од некаде насредина за сите да се најдеме има ли некој од велес хехе да не чека кај него....поззз до сите супер сте и би ми било мило доколку би можел да ве запознаамVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 1:53 pm

da da dime mozeme i do pp da skokeneme hehe ke ja zememe i maja so nas taman i ke se vidam so bratucedkite gi imam eden kup od tamo:D
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 3:23 pm

Jas kaj sakate ke ve druzam hahahaha ne e bitno kade ke odime bitno e zaedno da odime..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 3:45 pm

Lover20 напиша:
викате во куманово а па сеа не е фер имаме и од струмица дај од некаде насредина за сите да се најдеме има ли некој од велес хехе да не чека кај него
абе не се сеќирај толку за нас ние шетаме секаде .. не одбиваме прошетки Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 5:17 pm

ако ако брат љубиша ке одиме,а инаку имаш ли некоја братучетка да местиш од прилеп хаха Wink инаку за чабе да не ги арчам нозете
се шалам треба некој ден да се договараме,за во град првин во скопје да напраиме собир,односно на водно може во недела,па кога ке се запознаеме подобро,подобро ке оди и муабетот и договорот позз за сите afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 5:29 pm

И мене во Прилеп че ме видите хуахеиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 5:53 pm

дада обавезно ке дојдеме,не се секирај нема да те одминеме шоте хуахуа Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 5:56 pm

Ги замолувам сите френдови кој што немам нивни адреси,да пишат тука или да пратат како приватни пораки ако би сакале да се читкаме на мсн позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   

Вратете се на почетокот Go down
 
Со Кого од форумов сакате да се запознаете
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: