CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Со Кого од форумов сакате да се запознаете

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 6:00 pm

ДИМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!! Јас сум Соте ! не Шоте ! Very Happy
sote_pp@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 11:40 pm

S0tE напиша:
ДИМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!! Јас сум Соте ! не Шоте ! Very Happy
sote_pp@hotmail.com
хахххахххха Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 11:48 pm

важи бе диме нема проблем ајде во недела малце да се рекреираме јас еве ќе земам слободен ден и сите заедно ќе се искациме до крстот а по пат се знае сеир зезанции узиванциии се во едно...хехе ама пешки од клиника до врв на водно....јас тоа растојание го поминувам за 1сат и 40тина мин и има околу 9км пат
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Пон Окт 27, 2008 11:58 pm

смеј се !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Окт 28, 2008 12:18 am

hehehe kako sto vikaat bitolcani smej se ke vecerame....Razz
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Окт 28, 2008 12:32 am

еРРоР , прилепски Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Окт 28, 2008 12:59 am

ај здравје боже,да се надеваме дека ќе биде убаво времето,па така да ке направиме и нов пост за закажување за прошетки на форумот Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
GRKOVSKI

avatar

Male Број на мислења : 6
Age : 28
Локација : CENTO
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Сре Ное 12, 2008 5:47 pm

СЕКОЈ БИ ГО ПРИФАТИЛ ТОА ЗАПОЗНАВАЊЕ МИСЛАМ НЕМА ТАКВИ НА ОВОЈ ФОРУМ ШТО НЕ БИ САКАЛЕ ДА ГИ ЗНАЕМЕ ПОЗДРАВ ДО СИТЕ И ЕДВАЈ ЧЕКАМ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМЕ СИТЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Ное 25, 2008 1:40 am

Сакам да се запознаам со нашиот модератор ( комитата )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Ное 25, 2008 2:55 am

Go Ka напиша:
Сакам да се запознаам со нашиот модератор ( комитата )


аааууу баш е опасен,се надевам дека ќе се погодите во секоја смисла на зборот....хаха само кажи ми колку си висока или пак дали си ептен висока или ниска....и јас ќе ти кажам добри информации дали вашаето пријателство ќе биде градено на добри намери хахахха lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Ное 25, 2008 3:01 am

Dimce* напиша:
Go Ka напиша:
Сакам да се запознаам со нашиот модератор ( комитата )


аааууу баш е опасен,се надевам дека ќе се погодите во секоја смисла на зборот....хаха само кажи ми колку си висока или пак дали си ептен висока или ниска....и јас ќе ти кажам добри информации дали вашаето пријателство ќе биде градено на добри намери хахахха lol!
па највисока сум од овие моиве во класот хаха .. инаку не сум баш ептен топола .. ама висока сум ( сите само зборат: а на тетка колку висока која година си ? хаха )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Ное 25, 2008 3:47 am

хехеххеххе SmileSmile едвај чекам да ве запознаам сииите Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Ное 25, 2008 4:02 am

[G]irL4[E] напиша:
хехеххеххе SmileSmile едвај чекам да ве запознаам сииите Smile
како бре .. не ли не познаваш .. а јас не зборувам со непознати луѓе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Ное 25, 2008 4:04 am

да да ти си примерното девојче на мамичка Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Ное 25, 2008 4:05 am

[G]irL4[E] напиша:
да да ти си примерното девојче на мамичка Smile
ауу па ти нели многу голема .. Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   Вто Ное 25, 2008 4:08 am

јас сум попримерна од тебе! Немој ти така...ќе ти станам љубоморна Razz Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Со Кого од форумов сакате да се запознаете   

Вратете се на почетокот Go down
 
Со Кого од форумов сакате да се запознаете
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: