CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Фалбаџии

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 8:03 pm

Ајде сите фалбаџии нека се искажат овде .. шо има за фалење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 8:22 pm

Па форумов е за фалење се разбира...тхе бест евер! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 8:22 pm

ајде прва ти почни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 8:24 pm

Ете ќе почнам...
За фалење ми е пред се’ атмосферата која владее на форумов, брзата популарност, админот и секако интересните постови и брзтата комуникација. Друштвото е топ!

Едиииииттт

И фала за предноста, баш си каваЉер Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 8:25 pm

за мене беше ова нели ? хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 8:28 pm

S0tE напиша:
за мене беше ова нели ? хахаха

Па, секако, ако немаш ништо против што те сметав за каваљер Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 8:34 pm

лелелеле колку сум воодушевен !! хеиаеха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 9:06 pm

еј јас гледам дека треба тука да се отвори и посебна тема за гулапчиња,инаку да се пофалам дека си имам нови сомот фармерки
хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 9:08 pm

хехе со здравје да си ги носиш Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 9:17 pm

хахаха побрзо да ги скиниш и поубај да си купиш муеаехаехиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Окт 26, 2008 9:57 pm

zenskata da ti gi skine...hihihih ne me ubivaj te molam... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Окт 27, 2008 1:51 am

ivan4e напиша:
zenskata da ti gi skine...hihihih ne me ubivaj te molam... Very Happy

Зашо бе да те убие? Баш убаво го благослови Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Окт 27, 2008 3:57 pm

Hhahahha zakon ste ....da da se soglasuvam bas ubav blagoslov:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Окт 27, 2008 5:07 pm

фала фала многу и вие исто така да си купите,инаку ти колешке пази се на фах,да му ја мислиш за благословот Cool tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Окт 27, 2008 5:08 pm

јас да се пофалам си фатиф женска денеска хуихихиаехаи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Окт 27, 2008 5:13 pm

Mmmmmmmmmmmmm super super aj so sreka pa ke castis hahahha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Окт 27, 2008 5:15 pm

фалааааааа а ЛооооТ хеаиеха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Окт 27, 2008 6:03 pm

епа ја ке си се пофалам со петка по математика..само јас и боки од мое одд добивме 100 бода од сите шести одд,наставничката ме пофали,ми рече дека ке одам на натпревар(нека сонува)и за крај добив петка историја кај таа намќорката јованка


Последната промена е направена од Ane на Вто Окт 28, 2008 3:43 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Пон Окт 27, 2008 9:39 pm

ооо Топ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Вто Окт 28, 2008 1:27 pm

ај па создравје да се злужите и двајцата,соте со новата женска,а ане со петката по математика Wink

инаку јас да ви се пофалам,да не останам покус од вас хаха,од денес јас и мојата драга колешка ивана,скључивме договор за братче и сестричка и се надевам дека веќе нема да и недостига братчето,зашо ќе го гледа скоро секој ден на фах,дури може и досаден да и стане хаха

позз дадичке бацки Very Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 1:55 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Вто Окт 28, 2008 9:40 pm

ааааааааааааааа.......................даааа склуцивме договор ...хихи сеа ке имам на кого да наредувам и кој да ме слуша хихихи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Вто Окт 28, 2008 9:44 pm

Ах диме диме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Вто Окт 28, 2008 10:20 pm

аа чек тоа тек сега ќе видиме,кој ќе наредува,а ќој ќе слуша,и дадичке мисли му ја,да не биде обратно....ама ај дека си ми многу добра дадичка па ќе те слушам,ама да знаеш дека ќе очекувам да ме повозиш едно кругче со колата хаха Wink tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Вто Окт 28, 2008 10:57 pm

хихи денес ама ти се бутнав хахаха...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Вто Окт 28, 2008 11:12 pm

Арен чоек е Диме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фалбаџии
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: