CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Фалбаџии

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Окт 29, 2008 12:26 am

ivan4e напиша:
хихи денес ама ти се бутнав хахаха...

еј дадичке изјасни се убаво на што мислиш,за секој случај да не сватат погрешно другите Very Happy па после све јас да сум виновен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Окт 29, 2008 12:28 am

хахахахахаха будалоооо.... забегуваме со темава...ти се бутнав со колаааатаааа.....безобрзен едееен цццццц... Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Окт 29, 2008 12:31 am

хаха епа така кажи си унапред,а не само ти се бутнав,тоа е широк поим за мене,а и за другите еее
инаку да со кола ми се бутна,опасна соферица си... да те пофалам...инаку мора да ме повозеш некое кругче Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Окт 29, 2008 1:22 am

хехе бате ај нека ви е долгаи берикетна врската па на крајк и со мн дечиња ова она хехе
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Окт 29, 2008 3:23 am

алоо ловееер..... дечкоо имам немој тука афери ова она...хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Окт 29, 2008 12:51 pm

Lover20 напиша:
хехе бате ај нека ви е долгаи берикетна врската па на крајк и со мн дечиња ова она хехе

еј ловер,не не зафркавај мене и дадичка,инаку она има друг дечко ко за жал хахах инаку немој така афери да и вадиш после за све бато диме ќе биде виновен,што не внимавал на нејзе tongue

позз братко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Окт 29, 2008 6:35 pm

хаха ко за жал?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Окт 29, 2008 9:29 pm

S0tE напиша:
јас да се пофалам си фатиф женска денеска хуихихиаехаи

Ај со среЧа и се најубаво во врската! Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Саб Ное 01, 2008 3:52 pm

ivan4e напиша:
хаха ко за жал?


мала шала дадичке немој да ми се наљутиш Neutral

пофали се дека се премести на фон универзитето и дека избега од кај мене confused леле немам дадичка,еј френдови дај помагајте bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Саб Ное 01, 2008 3:57 pm

Dimce* напиша:

пофали се дека се премести на фон универзитето и дека избега од кај мене confused леле немам дадичка,еј френдови дај помагајте bounce
арно си знае дадичката твоја Very Happy на фон е најубаво Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Ное 02, 2008 12:44 pm

абе не барај дадички барај девојки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Ное 02, 2008 1:10 pm

мене повеќе сега ми требаат дадички,за девојки има време,не му се секирам.... ќе си дојде сама таа што сака хаха позз Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Ное 02, 2008 6:16 pm

неам коментари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Нед Ное 02, 2008 6:19 pm

Диме кажи си сеа као помина со женската сношти ? хахахахахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Ное 05, 2008 2:43 pm

S0tE напиша:
Диме кажи си сеа као помина со женската сношти ? хахахахахах

никако шоте,поубаво да бев без нејзе,него ли со нејзе со бев,паметот ми го испи...ко за беља хахах What a Face

инаку да се пофалам,денес се шишав и имам нова фризура afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Ное 05, 2008 7:44 pm

Pa neli jas ke te sisav...eee kakov si
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Ное 05, 2008 8:30 pm

Plavuska напиша:
Pa neli jas ke te sisav...eee kakov si

еј извини маичка,ај нареден пат,денеска се шишав,зашто многу почна да ме јаде косата хахах ок немој да ми љутиш другпат ќе дојдам кај тебе на фризер... позз и бацки за мојата фризерка која што не ме шишала ни еднаш lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Ное 05, 2008 11:16 pm

Плавушката ти е и фризерка,куварка, другарка ... има ли уште нешто?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Ное 05, 2008 11:36 pm

засега нема ништо друго,само тоа.... Razz tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Чет Ное 06, 2008 1:07 am

да се префрлив на фон уффф како да не било подобро..неможам друштво да си најдам аххх.... а ос е најтраги4но немам со кој да зборам.....хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Чет Ное 06, 2008 1:55 am

ivan4e напиша:
да се префрлив на фон уффф како да не било подобро..неможам друштво да си најдам аххх.... а ос е најтраги4но немам со кој да зборам.....хахаха


е јас кога ти викав да останеш дадичке,ти не сакаше сега ништо чорба... хаха инаку таму колку само познати имаше на економски,имаше батичко,ја имаше дадичка драганче,други колеги колешки,другари,другарки,све имаше,ама тоа ти е.кога не слушаш

се шалам,ај ќе си најдеш,ако колешките и колегите те одбегнуваат,ти само пофали се дека имаш убав батичко и убава дадичка и ќе дојдеме јас и драгана...хаха не се секирај тек тогаш се надевам дека ќе сакаат да бидат со тебе,секои пет минути и ќе те дружат и ќе те слушаат Razz Wink позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Ное 12, 2008 12:48 am

jas da se pofalam deka imam mnogu sestri i braca na forumov koi so otvoreno srce i race me prifatija blagodaram na site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Ное 12, 2008 2:23 am

tamara напиша:
jas da se pofalam deka imam mnogu sestri i braca na forumov koi so otvoreno srce i race me prifatija blagodaram na site


дада слободно пофали се,нас нема ништо да ни смета...хаха инаку ќе те прифатиме,тоа сакаме и ние,наша цел на форумот е да се дружиме и да направиме едно големо семејство(форумот)...кој треба да биде изполнет со шали,смеи и поќитување....

ако некој незнаел еве сега кажувам tongue king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Ное 12, 2008 9:50 pm

Семејство ФОРУМОВСКИ....хау кјут! SmileSmile Најдобри сме бе! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   Сре Ное 12, 2008 11:07 pm

[G]irL4[E] напиша:
Семејство ФОРУМОВСКИ....хау кјут! SmileSmile Најдобри сме бе! Smile
да да 58 членото семејство Форумовски Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фалбаџии   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фалбаџии
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: