CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Девојки vs Момци

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Сре Дек 17, 2008 5:37 pm

тоа е без мозок..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Дек 18, 2008 3:23 pm

Ајј малце смирете се оладете пред да ви го нанесеме новиот удар па да не ви биде толку мачно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 19, 2008 5:04 am

Сеа малку и си претеравте ЖЕНСКИ ние ви даваме надеж за живот а вие уште си дигате акции самите..

- Не требаште така да ви дадам сила до толку ја ви викам анти вие антикурела хаххаа плс ве молам се знае во куќа кој се прачува МАЖОТ за се ај женки кажетеми која е таа женска со женски хормони и женски сили се качила на кров и местела ќерамиди ајде дај слика само немојте монтажа да ми напраите хахахах или пак виде а баш би сакал тебе да те видам Go Ka пошто самоволно се пријави во квизот КОЈ САКА ДА МЕСТИ ЌЕРАМИДИ! хахахаххааха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 19, 2008 4:27 pm

Евеее тии слика ..Имаш ли нешто да кажеш на тоа што го виде ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 19, 2008 11:22 pm

неможе ова не се важи оваа не е од Македонија Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 20, 2008 3:07 am

Ххахаха .. рековте ЖЕНА
што си има веза од каде е бре?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 20, 2008 5:34 am

Go Ka напиша:
Евеее тии слика ..Имаш ли нешто да кажеш на тоа што го виде ?


Go Ka како што глеам не знаеш што е ќерамида не ми ставај слики таму од тие жените кој ставаат теписи да сушат у кров хахаха еве ти како изгледат ќерамииди и по можност да те видиме тебе како местиш ќерамииди ...

Слика како изгледа ќерамида:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 20, 2008 1:40 pm

Хаха благодарам на информацијата ... сега се научив што се керамиди хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 20, 2008 9:11 pm

абе криво ви е па сега барате мани..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 20, 2008 11:18 pm

не не таман работа ние само рековме дека ја бива за работа ништо лошо хихихSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Дек 23, 2008 4:20 pm

добро ако е така...ама ако не е ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Дек 23, 2008 10:40 pm

па не е сигурно хихиRazz бидејки јас ти кажувам сигурно е така Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Дек 23, 2008 10:44 pm

Ц.ц.Ц ајј вратете се на темава ве молам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Дек 23, 2008 10:46 pm

па на темата сме денојки против момци што сакате јас незнам душата ни ја извадивте цццц ллеле еј не ми се верува само да се било притив момците хехеххе RazzSmile се шалллааааммммммм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Сре Дек 24, 2008 6:56 pm

епа ако треба и душата ке ви ја извадиме..хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Дек 25, 2008 3:46 am

Не е исто ако треба и да се може хахахха ..!

- Не знам како имате лице да пишувате уште хахаха по толку факти дека не можете да бидете во ист ранг со машките уште сте напорни дека може да биде а тоа више е кажано и сторено хахахах кхи кхи кхи ..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Дек 25, 2008 8:01 pm

МАШКИ НЕ БИДЕТЕ МНОГУ СИГУРНИ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Дек 25, 2008 10:48 pm

Сигурни сме во себе ние 100%Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Дек 25, 2008 11:34 pm

мислиш..вообразени сте? Така?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Дек 25, 2008 11:46 pm

можеби сме вообразени ама не трачариме како вас

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Дек 25, 2008 11:54 pm

молам? Ај сети се кој трачареше пред пола саат на мсн? Прво ја трачареше да не кажам оговараше го ка а после мене и мартин кај гока Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Дек 25, 2008 11:55 pm

Ц.ц.Ц одма одаам да видам message history да видам што тоа сте ме оговарале
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 26, 2008 12:04 am

ај види баш Smile да видиш колко „не трачарат“ машките Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 26, 2008 12:26 am

Нивна одлика е тоа .. а после викат дека ние женските сме биле лавици за трачеви ц.ц.ц
абее ги криете своите вистински светла
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 26, 2008 12:33 am

хехеех имате срека денес сум со добра војла кон девојчиња т.е. понежниот пол и не зборам против вас хахахахха Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   

Вратете се на почетокот Go down
 
Девојки vs Момци
Вратете се на почетокот 
Страна 9 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: