CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Девојки vs Момци

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 26, 2008 12:35 am

Аууу ја пак кога ќе зборуваш можеби ќе успееш да кажеш нешто што е во ваша полза ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 26, 2008 12:49 am

Јас хехехех не ме провоцирај гока знаеш опасен сум јас (кога бегам ) не се зезај со мене Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 26, 2008 12:51 am

ајде ајде да те видам колку си опасен .. не се срами Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Дек 26, 2008 12:53 am

Немој да не почнувам нема да можам да запрам и дома нешто ке искршам од нервоза затоа дај малку посмирено несакам да се карам со девојчиња барем вечерва Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 4:33 pm

НАвистина незнам кога женските веќе еднаш ќе признаат некои работи..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 8:23 pm

Иво напиша:
НАвистина незнам кога женските веќе еднаш ќе признаат некои работи..
Незнам кој треба да признае некои работи..хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 9:38 pm

никогаш админ никогаш бидејки немаат гордост хаххахаха Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 9:40 pm

Од кај го извади сега тоа не ми е јасно ... од ракав ги вадиш тие твоите аргументи... дај поткрепи нешто со пример докажи дека е така .. дај основа на тоа што го зборуваш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 9:41 pm

Go Ka напиша:
Од кај го извади сега тоа не ми е јасно ... од ракав ги вадиш тие твоите аргументи... дај поткрепи нешто со пример докажи дека е така .. дај основа на тоа што го зборуваш
па и јас не ги разбирам машкиве,навистина..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 9:42 pm

Ane напиша:

па и јас не ги разбирам машкиве,навистина..
+ тоа сте НЕРАЗБИРЛИВИ !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 9:47 pm

ееее тоа е финтата да не откриете хахаха Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 9:49 pm

Таинствени сте .. јас се чудам зошто не можете да не победите вие ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 9:56 pm

хехехе голема грешка си и ти кажав и пак не разбираш па не можете да победите бидејки не разбирате хехеххе Капираш Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 9:57 pm

се прават вицкасти..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 9:59 pm

капирам дека стварно немаш основа на тоа што го зборуваш ...
ептен се правиш интересен Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 10:02 pm

Go Ka напиша:
капирам дека стварно немаш основа на тоа што го зборуваш ...
ептен се правиш интересен Razz
а воопшто не е, нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 10:03 pm

Ane напиша:
Go Ka напиша:
капирам дека стварно немаш основа на тоа што го зборуваш ...
ептен се правиш интересен Razz
а воопшто не е, нели?
во тоа успева... интересен е ама не може да не зафркне Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Дек 27, 2008 10:05 pm

не ни можат..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Дек 30, 2008 6:24 pm

ХАХАХА ок како мислите така иначе да сватам како навреда тоа " немаш основа на тоа што го зборуваш " или ххихихи Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Дек 30, 2008 7:20 pm

@komita@ напиша:
ХАХАХА ок како мислите така иначе да сватам како навреда тоа " немаш основа на тоа што го зборуваш " или ххихихи Razz
па тоа не е навреда Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Дек 30, 2008 7:38 pm

Да да навреда е и тоа голема Sad се шалам не свакам како навреда туку како немање на аргументи да говорите пртив нас хахаха Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Дек 30, 2008 10:21 pm

Пфф се ние немаме ... врати се назад да видиш Wink над 15
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Јан 03, 2009 8:38 pm

ошто мажите не ги бива да рекламираат коли
_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Јан 03, 2009 8:41 pm

Доказ дека жените се главниПред бракБракПо брак(развод)
_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Јан 03, 2009 8:48 pm

Петок...
Таа...
- Мила,би можеле да си допуштиме еден навистина прекрасен викенд...
Тој...
- Леле,супер идеа...
Таа...
- Добро,се гледаме во Понеделник...

__________________________________________________________________

Влегува крадец и ограбува банка.На излегувањето питува еден човек:
- Ме виде кој сум?
- Да..
Куршум во глава...На другиот:
- Ти ме виде кој сум?
- Не,ама жена ми да...

__________________________________________________________________

Пошол Столе на ручек ке некој пријател, и дури жената од пријателот
поставјала, кревала, ова она, пријателов цело време и викал: Фала
злато; ај донеси леб, срце; подај ми го пивото, љубави.....
И после Столе му викат: Бравос, колку време сте заедно, а ти уште ја викаш злато, срце, ....
-Абе право да ти кажам, заборајв како се викат пред 2-3 години, и незгодно ми е да ја прашам, па морам вака

_____________________________________________________________________

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   

Вратете се на почетокот Go down
 
Девојки vs Момци
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: