CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Девојки vs Момци

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Саб Јан 03, 2009 8:50 pm

Ова ми се виде интересно: (напишано е од маж)

Хемиска анализа на жената

ЕЛЕМЕНТ: Жена;
СИМБОЛ: Ze;
AТОМСКА МАСА : Пожелно 60кг,но со познати варијации од 40 до 250кг;
РАСПРОСТРАНЕТОСТ: Во големи количини насекаде по светот;


ФИЗИЧКИ СВОЈСТВА:
1. Ниска температура на вриење,може да замрзне при провокација;
2. Се смирува при притисок аплициран на сензибилни точки;
3. Абсорбира големи количии на скапи и драгоцени субстанции;
4. Постанува горчлива при неправилна употреба;
5. Нерастворлива во вода,но активноста сигнификантно се појачува при сатурација со алкохол;

ХЕМИСКИ СВОЈСТВА:
1. Голем афинитет за пари,злато,сребро,платина и одредени скапоцени камења;
2. Може да експлодира спонтано без претходно предупредување и без позната за мажите причина;
3. Еден од најјаките фактори познати на човекот со најголем потенцијал за финансиска редукција;
4. Подложни на реакции на адиција и супституција;


ПРАКТИЧНА УПОТРЕБА:
1. Високо декоративна,особено за во кабриолети и спотски коли;
2. Може да биде ефикасен фактор за релаксација;
3. Ефикасен фактор за одржување чистота по дома;
4. Високо опасна,освен во рацете на одредени експерти;


ТЕСТОВИ:

1.
Од претходно ексцитирана се враќа во нормална состојба по претходна
донација на цвеќе,комплименти за изглед и редукција на маса;

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Фед 06, 2009 12:09 am

дефинитивно топ ви благодарам што сте се потрудиле и пронашле интересни работи а иначе знаете како да не излажете како со лижавче затоа ве ставаат да рекламирате поз Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Фед 06, 2009 12:10 am

немој сега пак да дигаш огини Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Фед 06, 2009 12:25 am

Не не воопшто немам таква намера
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Фед 06, 2009 12:50 am

@komita@ напиша:
Не не воопшто немам таква намера
Се исплаши дека ќе те карам а ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пет Фед 06, 2009 10:23 pm

Да де па затоа одма морам да ти се извинам тоа е
Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Нед Фед 22, 2009 11:36 am

ццц ете какви сте кога ќе снемате аргументи

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   

Вратете се на почетокот Go down
 
Девојки vs Момци
Вратете се на почетокот 
Страна 11 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: