CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Девојки vs Момци

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 11:18 pm

Еве зошто мажите живеат пократко од жените...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 11:31 pm

не не несте ни слаба точка туку жал ми е да ве гледам како се обидувате да докажете нешто што нема никаква смисла и нешто што воопшто нема никаква врска така да и самиот муебт веќе и прејде во наврди и омаловажување што и директно ги крши правилата на сајтот се е индивидуално и секој си зависи замиот од себе има и такви мажи и такви жена освен некои ситници ние сме исти така да....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 11:38 pm

Lover20 напиша:
не не несте ни слаба точка туку жал ми е да ве гледам како се обидувате да докажете нешто што нема никаква смисла и нешто што воопшто нема никаква врска така да и самиот муебт веќе и прејде во наврди и омаловажување што и директно ги крши правилата на сајтот се е индивидуално и секој си зависи замиот од себе има и такви мажи и такви жена освен некои ситници ние сме исти така да....

Па затоа и реков (100 пати нагласив!!!) дека целта не треба да ни е навредата. Сакам сеир да пукаме без навреда ОК?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Пон Окт 27, 2008 11:45 pm

hehe jas ne se navrediv voopsto samo ova gi pomina site granici od seir ili zafrkancija ova veke prejde kon bescelno okazuvanje koj e podobar a koga i site znaeme deka maskite se popametni hehe Razz
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Окт 28, 2008 1:11 am

еј магде ма нервоза сега,инаку овој пат јас те свакам,сакаш да бидеш главна во нешто хаха ама некако не ти успева ко за жал Wink

ама се надевам во друга прилика ќе бидеш подобра хехе позз

ајде сега е време за спиење дај појди си во кревет гушни си ја перничката и слушај ја песната "три солзи ми капнааа" таман ке ти помине нерозата sunny Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Окт 28, 2008 1:23 am

Абе ајде се вие на кавга мислите ... па кој се кара овде ... НИКОЈ =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Вто Окт 28, 2008 3:13 pm

колку и да звучам воинствено тука,не ме сваќајте озбилно,само сакам да се шалам Wink позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 12:34 am

абе веќе нема што да пишувам јас тука само се вртиме во круг така да ја заминувам од темава бесцелно е да се докажва нешто а нема никаква цел
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 11:49 am

значи може да констатираме дека машките се попаметни од девојчињата,подобри сме во се..поздраф
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 11:51 am

хехе да и дека тоа еве ќе ги оставиме девојкиве на мира сепак нели како што се рекло попаметниот попушта хехе ај нека им нека се тешат дека се попаметни...хехе иво кажи каков крај врти сучи пак победивме.....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 3:18 pm

Леле не очекував нешто вакво од вас ц ц ц не за џабе викаат за се има првпат баш сум изненадена...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 3:24 pm

хехе зошто бер мацо зошто инзенадена хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 3:25 pm

Па како зашо како можете така за нас девочињата .....а пак не барате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 3:28 pm

хехе па срц јс никогаш пред да ме испровоцираат не реков дека ние сме попаметни од вас девојките а инаку висината е дека се надополнуваме и како што вие не можете со нас така ние не можеме со вас па и без вас хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 3:28 pm

Аааааа е така може..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 4:06 pm

хехе да да мацо тоа е вистината кога би биле реални бацкиии
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 10:03 pm

Ако мажите би креирале хартија за поклони, вака би изгледала:


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 10:25 pm

абе јас реков нема да ви го правам тој мерак и да коментирам овде бидќи веќе со една девојка се согласив за се хехе и затоа мн си ја сакам ма најмногу....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 10:37 pm

Ако, тоа е убаво Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 10:57 pm

Абе може ние не можеме без вас ама и вие неможете без нас но како што рече ловер попаметниот попушта..ај порадувајте се ..како мене еднаш шо ми пишавте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 11:04 pm

хехе таа е бате админ хехе не се замарам хехе а и како со напишав погоре си се сложив јас со една девојка за се хехе а си ја сакам најмногу затоа се служивме хехе
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 11:05 pm

така е батко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 11:10 pm

па добро точно е дека не можеме без вас, а ни вие без нас! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 11:11 pm

хехе бате издвојуваме победа хехе си призна и последниот спартанец хехе дека не можеме едени без руги јупиииииииииии ехееееееееее
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   Чет Окт 30, 2008 11:12 pm

хахаха Smile Тоа не е победа, нерешено е! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Девојки vs Момци   

Вратете се на почетокот Go down
 
Девојки vs Момци
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: