CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали сте многу срамежливи ??

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Окт 26, 2008 11:40 pm

dali ste mnogu sramezlivi? koa ke vi se priblizi nekoe slatko masko ili devojce...dali pocrvenuvate ili onaka bas super se ponasate? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Окт 27, 2008 2:36 am

Баш супер се понашам...уствари само понекогаш, кога тој што ми приоѓа мннн ми се свиѓа и тој тоа го знае, а ако не го знае тоа-се’ е топ Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Окт 27, 2008 10:24 am

па све зависи од положбата,јас повеќе се адаптирам на другиот,односно ако таа е срамежлива,тогаш сум и јас ама со мали искључоци,а инаку не сум баш срамежлив по природа,тоа ми поминало,инаку како помал бев многу многу посрамежлив...
црвенееен уште само што ке ме погледнеше некое девојче Smile Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Окт 27, 2008 10:35 am

Супер се понашам !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Окт 27, 2008 3:55 pm

Hm ....pa da sramezliva sum ali samo vo nekoi posebni situaciii hahhaha inaku ne sum bas sum si takvo zborlesto hahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Окт 27, 2008 3:58 pm

Срамежлива сум по природа ама зависи во каква ситуација сум или каква е личноста
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Окт 27, 2008 6:09 pm

леле јас многу сум срамежлива за се и сешто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Окт 27, 2008 8:19 pm

хииихихихи и јас сум срамежлиВВВ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Окт 27, 2008 9:03 pm

e zastooo?ja ic ne sum:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Окт 27, 2008 9:11 pm

уствари срамежлив сум кога некоја типка ми зборува убави работи за мене милува .. а инаку да муабетам немам галје
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Окт 28, 2008 1:19 am

колешке ти изгледа си оперисана уште од мала и тоа трипати од тој срам,а инаку не ги лажи луѓето кажи им колку само беше срамежлива кога збореше со мене почетокот на фах,инаку извини што те издадов Basketball инаку поцрвенуваше и беше како селско јаболченце lol! позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Окт 28, 2008 3:42 pm

Ц ц ц па ти Диме што го издаваш девојчето ти ко демек не си срамежлив?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Саб Ное 22, 2008 9:56 pm

ее па соте јас за зборење сум прва,ама за други работи..ај нема врска
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Саб Ное 22, 2008 10:23 pm

Најискрено многу сум срамежлив , па уште да треба да се запознаам со некое девојче со ми се допаѓа еј леле смрт незнам со човек ке бев хахехеххех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Саб Ное 22, 2008 11:35 pm

ти треба пракса хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Ное 23, 2008 3:17 am

[G]irL4[E] напиша:
ти треба пракса хахха
хехе што убаво му рече... пракса пракса
оди кај неа таа ќе те вежба Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Ное 23, 2008 4:42 am

е богами му треба на овој комита пракса,инаку магде чим се нудиш,да знаеш ке ти го донесам јас сопстено лично и персонално на часови дечкото да го оперираш од срам,а успат може и некоја помошничка да најдеш за мене хехе Razz jocolor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Ное 23, 2008 12:55 pm

ццццццц одма муабети ми вадите...срам да ви е и на двајцата!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Ное 23, 2008 1:07 pm

[G]irL4[E] напиша:
ццццццц одма муабети ми вадите...срам да ви е и на двајцата!
зошто бре бизнис си правиме ... треба да знаеш брзо да се снајдеш кога имаш таква шанса Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Ное 23, 2008 1:40 pm

јас сакав тебе да те препорачам на комита ти одма ми извади муабет хахахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Ное 23, 2008 2:11 pm

[G]irL4[E] напиша:
јас сакав тебе да те препорачам на комита ти одма ми извади муабет хахахха
гледаш јас ги предвидувам твоите намери .. и веднаш ги спречувам тие фикс идеи Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Ное 23, 2008 8:29 pm

[G]irL4[E] напиша:
ти треба пракса хахха
хехех имаш право ми треба пракса, но незнам кај кого ако си професионалец да дојдам кај тебе на пракса ххехеххехехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Ное 23, 2008 11:00 pm

а да си размените мсн вие најубаво глеам нешо многу муабет ви тргна?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Ное 30, 2008 3:04 am

Мислам дека советот на Иво е супер..)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пон Дек 01, 2008 5:57 pm

ццц..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте многу срамежливи ??
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: