CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали сте многу срамежливи ??

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Дек 30, 2008 5:49 pm

Готово ... штом толку си срамежлив тоа мора да се забележи во историјата Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Дек 30, 2008 5:51 pm

Да се запише во историјата има и песна Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Дек 30, 2008 5:52 pm

Сега не ми мешај песни со твојата срамежливост Razz тоа се два различни поими Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Дек 30, 2008 6:19 pm

хахаха пак се фати за мојата срамежливост ајде бидејки се грижиш толку кажувај лек хихиии Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Дек 30, 2008 6:25 pm

еве ти ако толку многу сакаш

Јапoнски лек за срамежливост:Зјапање во жени!


Јапонска компанија наречена Avex само што издаде DVD кое ги подучува мажите како да бидат посигурни во себе, со тоа што ќе зјапаат во 50 жени од различни возрасти и националности на период од час и половина.


Овој метод изгледа дека функционира во теорија. Со него наводно се лечи срамежливоста која јапонците ја имаат кога разговараат со жени. Со помош на овие видеа тие се очекува да ја намалат нервозата следниот пат кога ќе бидат во присуство на вистинска жена.

Способноста да се издржи погледот на лута жена која зјапа во вас 96 минути е нешто со што секој маж може да се пофали Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Дек 30, 2008 6:29 pm

Ти благодарам Гока но јас преферирам да гледам некое Македонско девојче хихихи Smile
но сепак благодарам некако ми влеа самодоверба
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Дек 30, 2008 10:23 pm

Среќна сум што успеав да ти помогнам на некој начин =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Саб Јан 03, 2009 8:14 pm

веќе нема срам од ништо.бесрамен стана хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Јан 04, 2009 2:04 am

Аууу нов надимак ќе треба да му се даде хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Јан 04, 2009 3:00 am

хехе зависи од ситуацијата а инаку да понекогаш може и да бидам многу срамежлив зависи од тоа како ќе се поставо човекот со кој зборам хехе а гледам тука имало мн мн срамежливи хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Јан 04, 2009 3:30 pm

Ее има има ... срамежливите сами се истакнуваме =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пет Јан 09, 2009 2:21 pm

од што сте срамежливи па сами се истакнувате Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пет Фед 06, 2009 12:03 am

ДА да дефинитивно многу сум срамежлив и тоа е незнам гледам симпатично девојче ама се срамам да и кажам дека е убавка тоа е ахаххаха ама ке се средиме нема шала поздрав Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пет Фед 06, 2009 12:11 am

@komita@ напиша:
ДА да дефинитивно многу сум срамежлив и тоа е незнам гледам симпатично девојче ама се срамам да и кажам дека е убавка тоа е ахаххаха ама ке се средиме нема шала поздрав Smile
Eee јас пак мислев дека готово си завршил со таа работа ... а ти уште се мачиш со твојот срам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Пет Фед 06, 2009 12:24 am

Нема нема некој ме има колне мајката срам да му е некој има клетва фрлено хехехе ако знаете лек помагајте тоа е Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Нед Фед 22, 2009 11:39 am

нема лек за таквите како тебе =]

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   Вто Дек 08, 2009 7:18 pm

Хмм.. дали сум срамежлива ? Хихи
.. Па зависи во моментот со кого сум, за шо зборим, и шо праем ! (=
..Иначе не сум срамежлива ! .. А доколку се наоѓам со тој шо го сакам искрено црвенеам ка пиперка хахах =)))))))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте многу срамежливи ??   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте многу срамежливи ??
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: