CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кој со кого на форумов!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 12:30 am

Е знам што помисливте сега, одма ви ги читам мислите. Срам да ви е, имате многу покварена машта Very Happy Very Happy

Под овој наслов на темава подразбирам кој се’ е приклучен на форумот моментално, односно кој со кого комуницира на форумот во моментот. Па да видиме кој со кога кога и веќе се знае каде-на форумот Wink.

Јас моментално сум со:

Регистрирани членови: [G]irL4[E], Admin, dj_Feuerberg, Go Ka, MengelE
Повелете по едно сокче за сите што се он-лајн, јас честам SmileSmile Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:11 am

Јас сум со [G]irL4[E] само ... ако ако пак е забавно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:13 am

Go Ka напиша:
Јас сум со [G]irL4[E] само ... ако ако пак е забавно

Супер ни е...бај д веј: сакаш кафе? Да ставам по едно Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:14 am

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
Јас сум со [G]irL4[E] само ... ако ако пак е забавно

Супер ни е...бај д веј: сакаш кафе? Да ставам по едно Smile
дај ако имаш нешто блачко за апнување ... пред спиење ми годи Very Happy
не сум по кафето Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:15 am

Go Ka напиша:
[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
Јас сум со [G]irL4[E] само ... ако ако пак е забавно

Супер ни е...бај д веј: сакаш кафе? Да ставам по едно Smile
дај ако имаш нешто блачко за апнување ... пред спиење ми годи Very Happy
не сум по кафето Smile

Ај чек да видам што има во фрижидерот...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:17 am

Еееее таман нешто како за нас „ископаФ“:


(Морам да се оправдувам веќе, недомаќинка ме направиЈа, шмизла Very Happy Very Happy , ама јас се’ одеднаш, ете и у кујна ме бива ако ништо друго, бар да бркнам у фрижидер... )


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:24 am

МММ ај да ги пробам сега и ако ми се допаднат барам рецепта
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:26 am

Go Ka напиша:
МММ ај да ги пробам сега и ако ми се допаднат барам рецепта

Лелеее ќути не ме брукај, не ми барај рецепта Embarassed не за друго, не запишувам кога правам колачи хахаха и не ги правам по рецепта, онака самоучки pirat

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:27 am

Епа ај кога ќе ти дојдеме на гости сакам да ни направиш од овие =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:29 am

Go Ka напиша:
Епа ај кога ќе ти дојдеме на гости сакам да ни направиш од овие =)

О леле мајко дали ќе работи продавницата? Question Exclamation Нема проблем!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:30 am

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
Епа ај кога ќе ти дојдеме на гости сакам да ни направиш од овие =)

О леле мајко дали ќе работи продавницата? Question Exclamation Нема проблем!
Не се сомневам во твоите способности Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:32 am

ма срце си ти Smile <3

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:36 am

Хехе really ?

Изгледа јас ќе те напуштам во најскоро време ... Sleep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:38 am

Go Ka напиша:
Хехе really ?

Изгледа јас ќе те напуштам во најскоро време ... Sleep

Јас веќе отидов...ќе те петечам спијаааам Sleep


Немаш гајле, ќе ја оставиме мачкава што ми е у потпис да му чува стража на форумот, на безбедно е Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 2:40 am

ОО па имаме чувар ... супер ... сега слободно можам да спијам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 4:05 pm

јас сум онлине со плавушка и го ка засега па позз до нив geek
еј заборавив дека е овде и мојот кумашин односно администраторот хаха инаку многу учен човек е study lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 4:11 pm

димче јас ќе ве напуштам во скоро време (така е кога имаш куп обврски Razz ) .. па се надевам дека вечер на мир ќе може да си седнам овдека да се читаме Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 5:10 pm

ок не се секирај ајде позз ке се читкаме понатака Wink
само ти уживај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 5:12 pm

Pozz i od mene se citkame vecer ...znaci ostanuvame jas i nasiot princ:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Пон Окт 27, 2008 5:31 pm

Сеа сум сам ! ЛоЛ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Сре Окт 29, 2008 1:10 pm

Сега моментално со братчето мое Ловер мислам љубиша tongue позз до него
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Сре Окт 29, 2008 1:22 pm

а мене ме забораи а...цц може не пишувам али сум у админ панел бе те пратам секој чекор каде и што пишуваш хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Сре Окт 29, 2008 4:19 pm

Со две женски и еден кавалер
Аne, Go Ka, ivana, S0tE
a и админот е тука некаде изгледа ама се крие lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Сре Окт 29, 2008 4:38 pm

Моментално глеам само Го Ка е тука активна .. другиве спиаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   Сре Окт 29, 2008 5:16 pm

I jas sum tuka:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој со кого на форумов!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој со кого на форумов!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: