CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Аватари

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Аватари   Пон Окт 27, 2008 12:34 am

На оваа тема, секој што најде некое аватарче што мисли дека ќе одговара на некој член, според неговиот карактер, однесување на форумот, постовите...нека го приложи тука и потоа истото, ако биде прифатено од форумџијата за кој е наменето, ќе стане негов аватар Wink

Исто така тука пишувајте и ако не ви се допаѓа нечиј аватар или пак спротивно, многу ви се допаѓа.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пон Окт 27, 2008 2:10 am

Ееј твојот аватар е прекрасен =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пон Окт 27, 2008 2:10 am

тенкју Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пон Окт 27, 2008 4:09 pm

ехех е го ка сега тука не и се улизувај на новиот модератор грлче Wink Very Happy се шалам позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пон Окт 27, 2008 4:21 pm

Ее значи колку уживате да критикувате ... посебно нас женските сакате да не нервирате Shocked Neutral


[G]irL4[E] напиша:
Исто така тука пишувајте и ако не ви се допаѓа нечиј аватар или пак спротивно, многу ви се допаѓа.
Епа дај пофали и ти нешто немој толку да си себичен Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пон Окт 27, 2008 5:15 pm

Би сакал јас да видам твоја слика Го Ка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пон Окт 27, 2008 5:58 pm

епа не ве фалам затоа што немате сопстени слики хаха се шалам супер сте инаку поубаво би било да стаевте ваши слики,барем на кратко Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пон Окт 27, 2008 6:02 pm

хахаха тејнкс ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Вто Окт 28, 2008 4:51 pm

Dimce* напиша:
епа не ве фалам затоа што немате сопстени слики хаха се шалам супер сте инаку поубаво би било да стаевте ваши слики,барем на кратко Very Happy
ај ќе размислам ... можеби вечер Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Вто Окт 28, 2008 10:47 pm

дада стави си слободно,инаку не се плаши не јадам луѓе,а се надевам ни другите.... хаха позз гока


е фала богу и ко га стаи свој личен аватар позз за нејзе

ко га фараонка хаха farao
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Чет Окт 30, 2008 11:48 pm

Диме прав Кловн си clown heaiehai
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Окт 31, 2008 12:36 am

Јас не знам зошто, ама не преферирам да ставам моја слика на форум. Што знам, може овде и ќе си го сменам мислењето хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Окт 31, 2008 12:56 am

hehe nikogas ne se znae hehe zavisi be kuklicke skopsko i se e mozno......
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Окт 31, 2008 1:47 am

Кај сеа до скопско стигнавме... Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Окт 31, 2008 2:01 am

ouuuuu yeaaaa skopsko hehe ladno mmmmm kako so sum zeden sega......
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Окт 31, 2008 2:07 am

Па само ги загреваш темиве, сега скопско ти е неопходно да се разладиш хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Окт 31, 2008 3:14 pm

Dimce* напиша:
дада стави си слободно,инаку не се плаши не јадам луѓе,а се надевам ни другите.... хаха позз гока


е фала богу и ко га стаи свој личен аватар позз за нејзе

ко га фараонка хаха farao

хаха farao
а зошто ме викаш ко га lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Окт 31, 2008 7:06 pm

грешка така ми доаѓа,инаку сега увидов дека си го ка хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Окт 31, 2008 7:11 pm

Dimce* напиша:
грешка така ми доаѓа,инаку сега увидов дека си го ка хаха
само Гока и не се мачи Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Саб Ное 01, 2008 3:44 pm

е да имаш право, гока ај нема да се измачувам многу хехе за да не родам некои мачиња ко за беља Surprised Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Саб Ное 01, 2008 3:59 pm

Ауффф дури тогаш ќе биде беља...ќе треба на крштевка да доаѓаме хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Саб Ное 01, 2008 4:03 pm

Не се сеќирај диме сите ќе посвоиме по едно Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Саб Ное 01, 2008 4:08 pm

Go Ka напиша:
Не се сеќирај диме сите ќе посвоиме по едно Wink


фала многу гока,баш ќе ми направите услуга хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Вто Ное 11, 2008 10:56 pm

Го немаме веќе џокер SadSad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Вто Ное 11, 2008 10:58 pm

е за жал да.го нема веќе џоџо.... и мене ми е баш жал Crying or Very sad jocolor хаха Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Аватари   

Вратете се на почетокот Go down
 
Аватари
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: