CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Аватари

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Вто Ное 11, 2008 11:04 pm

Некако не личи да ги гледам овие ајкули Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Вто Ное 11, 2008 11:25 pm

Go Ka напиша:
Некако не личи да ги гледам овие ајкули Sad

гока овие не се ајкули,туку делфини и тоа најпрекрасните и најмилите суштества и животни според мене,многу се мили и затоа си ги сакам дури имам и сликичка од нив....... Razz flower cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Вто Ное 11, 2008 11:37 pm

Dimce* напиша:
Go Ka напиша:
Некако не личи да ги гледам овие ајкули Sad

гока овие не се ајкули,туку делфини и тоа најпрекрасните и најмилите суштества и животни според мене,многу се мили и затоа си ги сакам дури имам и сликичка од нив....... Razz flower cheers
така дел...ајк...делфини де
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Сре Ное 12, 2008 9:47 pm

стварно најубави животинчиња на сФетоФ! Ја обожаФам сликаФа! Добра идеја Диме! А џокерот ти е во срцето нема потреба да го гледаме на слика хахаххахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Сре Ное 12, 2008 11:14 pm

Епа ај чим никој не ме поддржува ќе гледам делфини и ќе викам
„ех што се убави ... најубави на светот “ Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Чет Ное 13, 2008 4:27 pm

како не те подржаваме, те подржавам ја у сФе што се секираш SmileSmile скоро у све

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Нед Ное 23, 2008 4:21 am

[G]irL4[E] напиша:
стварно најубави животинчиња на сФетоФ! Ја обожаФам сликаФа! Добра идеја Диме! А џокерот ти е во срцето нема потреба да го гледаме на слика хахаххахха


фала магде на коментарот Wink

се надевам дека си во право 99,9 % а еве од мене и имаш уште 0,1%
таман за да бидат 100 % хехе lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Нед Ное 23, 2008 12:52 pm

хехеххе ме изнасмеа Smile

ми се допаѓа новиот аватар на админот Smile веќе не е толку нов ама сега стигнав да пишам хаххаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Ное 28, 2008 3:38 am

Ај дајте ми предлог за нов аватар..ми здосади овој

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Ное 28, 2008 3:56 am

[G]irL4[E] напиша:
Ај дајте ми предлог за нов аватар..ми здосади овој
ќе ставиш слика од тебе Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Ное 28, 2008 3:57 am

кога ти ќе ставиш од тебе!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Ное 28, 2008 4:01 am

[G]irL4[E] напиша:
кога ти ќе ставиш од тебе!
па јас имав ставено слика неколку дена .. ако не си видела тоа е твој проблем Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Ное 28, 2008 4:03 am

е да..можеби

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Ное 28, 2008 4:06 am

[G]irL4[E] напиша:
е да..можеби
епа јас кога велам дека премногу си отсутна од форумот и не пратиш што се случува Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Ное 28, 2008 12:16 pm

Ма нее супер е магдаленка...иначе сеа ќе имам нов аватар лилаа

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Ное 28, 2008 3:30 pm

Да да супер си е !!! а за тоа дека Гока ставила слика од нејзе да не верувате глуми можеби ке и поверувам ако стави повторно хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Сре Дек 03, 2008 2:10 pm

ее така така Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Вто Дек 09, 2008 2:21 am

Не го разбирам аватарот на виц .. ќе ми го појасниш ли малце ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Вто Дек 09, 2008 4:07 pm

Go Ka напиша:
Не го разбирам аватарот на виц .. ќе ми го појасниш ли малце ?
сликата претставува дел од онаа уметност која се користи во гоа транс културата. испревртени и недефинирани форми кои потсеќаат на хинду културата бидејќи од таму всушност и потекнува самиот гоа транс Wink
конкретно на мојот аватар нема многу хинду елементи, туку претставува јинг-јанг со отстранет средишен дел и со внесени трајбали на истиот Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Аватари   Пет Дек 12, 2008 4:25 pm

Аа да да .. сватиф се хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Аватари   

Вратете се на почетокот Go down
 
Аватари
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: