CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Асоцијација

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 12:42 am

На кое смајли ве ацоцира некој форумџија? Или уште подобро: кое смајли на кој форумџија ве асоцира? Повелете...

Иво, админот: affraid (вака реагира кога ќе види какви се предлози сме давале за форумот хаха)

Диме: king (принцот наш)

Продолжете понатака...секако може и да се спротиставите на некое наше мислење...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 2:09 am

иван4ето - I love you -> заљубена изгубена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 4:11 pm

хехех а значи така за нас одам најдовте социјации,а за вас ќутите а што сте вие ? Very Happy ке ви најдам и вас асоцијациии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 4:14 pm

го ка и магде прави македонки sunny ги греее сонце од памти век lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 4:15 pm

плавушка наша ме асоцира на ептен нешо плаво како ова flower
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 4:17 pm

поправо го ка понекогаш ме подсеќа и на спанка и тоа голема Sleep
хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 4:18 pm

Диме: king (принцот наш)

Продолжете понатака...секако може и да се спротиставите на некое наше мислење...[/quote]

фала магде со ми ја погоди асоцијацијата за ова потсети ме кога ќе ме видиш да ти купам чоколадо хаха Wink Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 4:27 pm

Dimce* напиша:
го ка и магде прави македонки sunny ги греее сонце од памти век lol!
аии стварно погоди Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 4:29 pm

уххх мене никој ни 2 % не ме е*а
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 4:38 pm

afro - модераторот наш соте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 4:41 pm

Го Ка тоа изгледа како фалење .. освен ако не ти иди нешо друго на уста да кажиш Very Happy ако не кажи го од срце Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 6:03 pm

еј шоте ја не сум пе**р па не ни сакам да те еб***м ама ај ке кажам што ми лежи на срце ти ме потсеќаш на afro (ова значи дека си главен фраер) Wink cheers хаха мислам дека добро одговорив,и ако не те познава лично а ни многу долго,би требало донекаде да се земе одговорот како точен Very Happy позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 6:10 pm

убаво од тебе диме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 9:11 pm

Embarassed -диме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 9:12 pm

jocolor а и ова на диме кога ја носи капата секако Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Окт 27, 2008 9:13 pm

ехауеаиехиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Вто Окт 28, 2008 4:46 pm

ivan4e напиша:
Embarassed -диме

леле дадичке ме навреди ццц

инаку еве ја мојата дадичка ивана Laughing Razz albino хаха позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Ное 03, 2008 6:16 pm

Соте со нова топ фризура
Иво, ди џејот на радиомк
Ловер, жесток бранител на машките права, да не речам шовинист

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Вто Ное 04, 2008 4:39 pm

[G]irL4[E] напиша:
Соте со нова топ фризура
Иво, ди џејот на радиомк
Ловер, жесток бранител на машките права, да не речам шовинист

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile


леле магде сите ги испокритикува хахахахаа lol! амаа мисли му ја и пази се од овие човеци,за секој случај те советувам,да не те хакнат несакајќи What a Face па после да се чудиш Rolling Eyes pirat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Вто Ное 04, 2008 4:45 pm

Dimce* напиша:

леле магде сите ги испокритикува хахахахаа lol! амаа мисли му ја и пази се од овие човеци,за секој случај те советувам,да не те хакнат несакајќи What a Face па после да се чудиш Rolling Eyes pirat
па не рече ништо лошо ... анимациите се погодени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Вто Ное 04, 2008 5:06 pm

хехе море незнам јас колку се погодени,а што ако не се погодени,па и да се,знаеш дека иво кумашинот affraid за се крева паника,дури недај боже да го спомнеш,можеш слободно да се збогуваш со комјутерот како мене,али јас не му се плашам затоа што сум храбар човек,како александар македонски сум хаха sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Вто Ное 04, 2008 9:03 pm

Не мислев ништо лошо, ~ими мајка! SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Сре Ное 05, 2008 12:34 am

[G]irL4[E] напиша:
Не мислев ништо лошо, ~ими мајка! SmileSmile

добро де,ајде решен проблем...хаха инаку немој само во мајка да се колнеш,барем колни се ко мене во внуци,за да испаднат поубави позз flower
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Чет Ное 13, 2008 8:36 pm

ок одма се корегирам... жими внуци Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Саб Ное 15, 2008 10:42 pm

џоџо еве нешто за тебе
диме - clown
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   

Вратете се на почетокот Go down
 
Асоцијација
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: