CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Асоцијација

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Нед Ное 16, 2008 12:48 am

Go Ka напиша:
џоџо еве нешто за тебе
диме - clown

зашо бе овој знак за мене,а ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Нед Ное 16, 2008 12:52 pm

Dimce* напиша:
Go Ka напиша:
џоџо еве нешто за тебе
диме - clown

зашо бе овој знак за мене,а ?
диме кловнот Very Happy
тој е тука се и сешто да тропне
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Нед Ное 16, 2008 5:39 pm

зашо бе овој знак за мене,а ?[/quote]


диме кловнот Very Happy
тој е тука се и сешто да тропне[/quote]

а така значи гока,епа убавп што погоди..хаха алал да ти е инаку за ова што погоди што сакаш да ти купам,сакаш благо нешто пример милка или нешто друго хехехе alien farao
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Нед Ное 16, 2008 7:08 pm

Dimce* напиша:
Go Ka* напиша:
Dimce* напиша:
зашо бе овој знак за мене,а ?

диме кловнот Very Happy
тој е тука се и сешто да тропне

а така значи гока,епа убавп што погоди..хаха алал да ти е инаку за ова што погоди што сакаш да ти купам,сакаш благо нешто пример милка или нешто друго хехехе alien farao
аа не фала немој да се трошиш толку Wink


Последната промена е направена од Go Ka на Пон Ное 17, 2008 3:59 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Ное 17, 2008 3:53 pm

Диме ај научи како се цитира Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Ное 17, 2008 3:59 pm

Ах Диме Диме џоџо еден..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Ное 17, 2008 3:59 pm

Абе прави збунки по малце ... aма и тој не сака да биде таков .. ама што да се прави Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Ное 17, 2008 4:01 pm

Хахах не сака не....али ме пука смеа кога ке ми текне на него жими се-закон е бе џоџо хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Ное 17, 2008 4:12 pm

ехххехех д бест Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Пон Ное 17, 2008 4:13 pm

ШШтт ај доста го оговараме .. ако ни дојде ... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Нед Ное 23, 2008 4:17 am

што е ова бе,кај и да се свртам сите ме оговараат,тоа значи дека имате негативно мислење за мене или пак обратно-позитивно мислење па ме реметите малце повеќе хехе сепак позз и бацки за вас tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Нед Ное 23, 2008 12:52 pm

второто ќе да е Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Нед Ное 23, 2008 1:30 pm

Секако дека е второто ... не се сеќирај Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Вто Дек 30, 2008 5:49 pm

@komita@ -> Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   Вто Дек 30, 2008 8:10 pm

хахахах јако е ова а пак мене

Go Ka -> заљубена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Асоцијација   

Вратете се на почетокот Go down
 
Асоцијација
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: