CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 На тој под мене му фрлам...

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: На тој под мене му фрлам...   Пон Окт 27, 2008 12:47 am

Па вака: ова е една форумџиска игра. Јас кажувам што му фрлам на тој под мене, а потоа тој кажува како ќе го искористи добиениот предмет и ќе фрли нешто друго на форумџијата под него.

Јас, бидејќи нема никој над мене, само ќе фрлам и тоа фрлам отпушок од цигара и тоа на улица најден Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пон Окт 27, 2008 10:02 am

јас лушпа од банана на ГЛА !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пон Окт 27, 2008 11:56 am

ај одпоново. Соте читај пост до крај No

[G]irL4[E] ти наплаќам 50 евра казна Very Happy , го кревам и го ставам во корпа.
Фрлам ...лушпа од банана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пон Окт 27, 2008 12:36 pm

Те набљудувам како згазнуваш на лушпата и леташ по улица и ти терам сеир...
ФрЉам камен, така поголем Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пон Окт 27, 2008 3:21 pm

еј магде со игра ке беше овааа жити се дај објасни ја поубаво ,зашто ние паметни не сме се родиле хаха Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пон Окт 27, 2008 11:36 pm

Гледај вака: членот кој постира фрла некој предмет на членот кој ќе постира после него (тоа е членот чиешто мислење се покажува под мислењето на првиот на форумот, така да тоа е членот под вас како што јас го нареков).

Следниот кој постира, го зема предметот што му е фрлен и на некој начин се справува со него (изборот е негов).

И потоа ја продолжува низата, односно, фрла друг предмет на членот ко ќе постира после него.

Јасно ли е сега?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пон Окт 27, 2008 11:51 pm

хехе јас го земам каменот сто стотуку ме мавна по глава ама за среќа имам тврда глава и ништо не ми е и ти го вракам а јас еве ке земам нешто понежно ке земам една роужичка и ке ја дадам на тој под мене.....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пет Окт 31, 2008 12:38 am

Ја грабам и бегам!

Фрлам тегла со мед, да се заблажи тој што е под мене Smile со се лажиче ја фрлам да не се мачи воопшто хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пет Окт 31, 2008 12:52 am

hehe fala
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пет Окт 31, 2008 1:48 am

Што фрлаш понатаму?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пет Окт 31, 2008 1:55 am

koj jas sto frlam hehe paaa neznam edna milka od jagodi koj ke ja fati negova e neka si ja jade so zdravje
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пет Окт 31, 2008 3:18 pm

Имам среќа ... ја фатив .. штета е така да стои .. сега ќе си го покачам шеќерот
на тој под мене му фрлам 1000 денари Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Нед Ное 02, 2008 6:43 pm

Мои се! Многу ви благодарам...баш сте дарежливи!

Фрлам една тетратка по физика за потпалување оган и чаша кока кола!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Нед Ное 02, 2008 6:51 pm

фала за тетратката по физика јас ќе си учам од нејзе ако нејќеш ти.а кока колата како што сум жеден ќе ти побарам шише..на членот под мене му фрлам ...празно шише балантајн
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Нед Ное 02, 2008 6:53 pm

Го земам шишето и му го фрлам на тој под мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Нед Ное 02, 2008 10:17 pm

Јас го земам шишето и го ставам во контењер - култура соте култура Wink
на тој под мене му фрлам штраф и чекан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Нед Ное 02, 2008 10:27 pm

ги земам шајката и чекано му ги заковувам кај диме в гла и на тој под мене му фрлам џубре на гла
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Нед Ное 02, 2008 10:30 pm

На главата имав капче па затоа само си ја истресов капичката и си продолжив спокојно Razz
на оној под мене му истурам ќесе со ориз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Чет Ное 06, 2008 11:25 pm

au...alergicen sum na oriz....
na toj pod mene mu frlam bezbol palka za golf so amanet na toj pod nego da mu ...sto saka neka mu prae ako e masko, a ako e zensko mu ostavam amanet da i ja pokloni palkata ... so aFtogram:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Саб Ное 22, 2008 5:08 pm

ццц ја поклонувам палката на тој под мене хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   Пет Дек 05, 2008 1:32 pm

си ја чувам дома како ладно оружје Wink

на чпм му ја фрлам комшиката Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: На тој под мене му фрлам...   

Вратете се на почетокот Go down
 
На тој под мене му фрлам...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: