CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што пиете во моментов??

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Што пиете во моментов??   Сре Окт 22, 2008 8:24 pm

Моментално сум многу напнат..и си пијам ред булл уште толку да се напнам..а вие?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Сре Окт 22, 2008 8:25 pm

Природен сок од лимон, свежо направен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Сре Окт 22, 2008 8:47 pm

Кока Кола бејби lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Сре Окт 22, 2008 8:53 pm

во моментов ништо не пијам,затоа што испив над 5л вода денес
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Пет Окт 24, 2008 2:27 pm

Сега пијам ПЕПСИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Пет Окт 24, 2008 3:48 pm

Vo momentov ne pijam nisto zs pred malku ja dopiv koka kolata od 2L
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Пет Окт 24, 2008 10:11 pm

се спремам за излагање и ништо не пијам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Саб Окт 25, 2008 11:38 pm

Кој не пие ништо и не мора да пишува на темава зар не? Wink ја пијам сок од дуња.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Нед Окт 26, 2008 6:33 pm

еј тоа никогаш не сум пробал.бај д веј си пијам кока кола
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Нед Окт 26, 2008 7:01 pm

hehe jas momentalno pijam sokce od drenki domasno hehe saka nekoj da proba slobodno neka poveli....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Нед Окт 26, 2008 7:22 pm

Admin напиша:
еј тоа никогаш не сум пробал.

Ај кога Че дојдеш у ку Че да пробаш Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Нед Окт 26, 2008 8:05 pm

Моментално пивкам пивце се спремам за вечер за кај другарчето на слава хуеахеиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Нед Окт 26, 2008 8:06 pm

епа супер ај нека му за мн години славата па другата година да си доцека повесел и посрекен.....
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Нед Окт 26, 2008 8:08 pm

thhXXX
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Нед Окт 26, 2008 8:10 pm

До сега пречекуваше гости, сега се спремаш за ан гости...да не ти се фати многу? SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Нед Окт 26, 2008 8:12 pm

таман е хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Нед Окт 26, 2008 8:18 pm

Епа ај живели штом е така


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tame

avatar

Female Број на мислења : 5
Registration date : 2008-11-17

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Пон Ное 17, 2008 8:33 pm

Јас си пијам домашен сок со иво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Вто Ное 18, 2008 12:30 am

Tame напиша:
Јас си пијам домашен сок со иво

каков домашен сок,ајде докажи...хахаха домашно сокче од јачменче или од морковче изгледа хаха drunken


инаку јас пијам сега моментално кока кола и супер ми е хаха jocolor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Сре Ное 19, 2008 11:44 pm

пијам вода хахха Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Чет Ное 20, 2008 5:15 pm

ја гасам жедта со вода
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Чет Ное 20, 2008 11:47 pm

sok od jabolka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Пет Ное 21, 2008 1:02 am

Нема ништо по убаво од вода
ама не може секогаш вода да пиеш .. ама баш сокот не ја згасува жедта.. а сега пијам сокче од сливи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Саб Ное 22, 2008 2:56 pm

чај од јагоди Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   Саб Ное 22, 2008 7:28 pm

Синалко Кола =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што пиете во моментов??   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што пиете во моментов??
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: