CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кам бек на фармерките со висок струк

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Кам бек на фармерките со висок струк   Пон Окт 27, 2008 1:15 am

Сакале или не, фармерките со висок струк полека почнаа повторно да стапуваат на сцена. Модните креатори најавуваат тотален креш на досега популарните фармерки и панталони со низок струк. Дали сте за?

Повеќе носите фармерки/панталони со висок или низок струк, секако прашањево повеќе се однесува за женската популација, но зошто не и кај машките.

Може и некоја критика: Кој стајлинг најмногу го преферирате кај една жена/девојка?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кам бек на фармерките со висок струк   Пон Окт 27, 2008 1:32 am

Нискиот струк го носам повеќе и поубаво ми е ... некако глупо ќе ми биде ако пак се врати модата на висок струк ... незнам зошто Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кам бек на фармерките со висок струк   Пон Окт 27, 2008 1:35 am

И мене исто така и + некако се’ се одложува таа работа, влегоа фармерките на нашиот пазар ама никој не ги пазареше па си заминаа ххее, сега еве велат повторно ќе се популаризираат.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кам бек на фармерките со висок струк   Пон Окт 27, 2008 1:37 am

Не верувам дека нискиот струк ќе се смени се висок ... ама ај ќе видиме што ќе биде, дали повторно ќе се популаризираат високите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кам бек на фармерките со висок струк   Пон Окт 27, 2008 6:49 pm

многу е глупаво со висок струк..како да сме стари баби,а не девојчиња
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кам бек на фармерките со висок струк   Пон Окт 27, 2008 10:15 pm

Ane напиша:
многу е глупаво со висок струк..како да сме стари баби,а не девојчиња

Зависи од моделот...често пати многу убаво изгледаат и ја издолжуваат фигурата Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кам бек на фармерките со висок струк   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кам бек на фармерките со висок струк
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Уметности :: Од светот на модата-
Отиди до: