CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вашиот стил на облекување

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Вашиот стил на облекување   Пон Окт 27, 2008 1:17 am

Јас лично сум спортски тип: фармерки и поквалитетен блузон. Често менувам облека, секој ден сакам да сум у различно, ама гледам соодветно да се облечам за секоја прилика. За на школо сум доста приберена, за у чаршија сакам кратки јакни, тесни фармерки или сукњи.

Се’ на се’ најчесто носам фармерки, патики и дуксерка Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот стил на облекување   Сре Окт 29, 2008 12:36 am

уу ..јас ептен се средувам кај и да идам....на факултет надвор... хмм... значи тесни панталони...маицки кошулки....штикли4ки..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот стил на облекување   Сре Окт 29, 2008 12:39 am

јас сакам секогаш да бидам во нешто комотно,а и нешто убаво Very Happy
да изгледам манекенски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашиот стил на облекување   Сре Окт 29, 2008 1:34 am

хехе јас ич не се замарам ама сакам за секоја пригода да изгледам ок ама па и не да се замарам што ќе ноисам како женскиве ваква мајчка па такви штиклички, па ова па она и на крај прават да се затрескуваме заради нив па ти се молам со е ова хехехе позз до сите кукички хехе
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашиот стил на облекување   Сре Окт 29, 2008 1:34 am

а да забоиравив хехе и слободен сум си хехе ако има некоја заинтересирана нека пише хехе мала шала
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот стил на облекување   Сре Окт 29, 2008 3:32 am

лелеле мала шала а? сигурен сид ека е шала?хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот стил на облекување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот стил на облекување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Уметности :: Од светот на модата-
Отиди до: