CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вечерни фустани

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Вечерни фустани   Пон Окт 27, 2008 1:29 am

Практикувате ли? Кога, како за кои прилики?
Машки: во каков фустан девојката изгледа најидеално?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вечерни фустани   Пон Окт 27, 2008 1:32 am

Еве некои предлози на фустани за матуранти, апсолвенти и полуматуранти, секако Wink

Нешто едноставно а многооогу најс:
_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вечерни фустани   Сре Окт 29, 2008 12:40 am

јас практикувам...најчесто за искачање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вечерни фустани   Сре Окт 29, 2008 1:04 am

епа тогаш,кога ке искашам со вас,мили мои френдици,изразувам желба ва да се облечете хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вечерни фустани   Сре Окт 29, 2008 1:26 am

хехе и јас баш да видам која како ќе изгледате во вечерна тоалета е не само да зборите иако знам дека сите ќе изгледате заводливо...а бате ние со костими хехе можам да не замислам....
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вечерни фустани   Сре Окт 29, 2008 1:28 am

еј ајде данаправиме тука сега мисс на форумов хехе ајде пријавувајте се....и гласајте.....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вечерни фустани   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вечерни фустани
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Уметности :: Од светот на модата-
Отиди до: