CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Отидов јас да...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Отидов јас да...   Пон Окт 27, 2008 2:37 am

Кога ќе се одјавуваме од форумов, не е лошо да си го најавиме отсуството. Сега јас отидов ...на спиењеее Sleep
Од утре почнува школо...бљак
Ќе бидам понередовна на форумот Shocked Sad шмрц, шмрц ...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Окт 27, 2008 2:38 am

Исто и јас летам во кревет ... не дека ми се спие ама морам утре ме чекаат еден куп обврски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Окт 27, 2008 2:10 pm

Отидов јас на школо....SadSadSad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Окт 27, 2008 2:31 pm

hehe pozz i jas sea ke idam na fax Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Окт 27, 2008 4:45 pm

Одам да се дружам со книгите Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*Male Број на мислења : 431
Age : 28
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Окт 27, 2008 5:14 pm

еј не ми спомнувајте книги,готов сум,ми се чини на крај сум со паметот,ке спобудалам уште малце хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Окт 27, 2008 5:16 pm

Отидов да ... Јадам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Окт 28, 2008 9:50 pm

Цитат :
Отидов јас да...Да гледам ТВ...ве напуштам сеа за сеа

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ


Male Број на мислења : 711
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Окт 28, 2008 9:51 pm

цц некој сериски филм почна..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Окт 28, 2008 9:52 pm

Отидов да слушам музика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*Male Број на мислења : 431
Age : 28
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Окт 28, 2008 11:01 pm

ајде отидов јас,се читкаме понатака мои мили френдови и форумџиии хаха позз tongue Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Окт 28, 2008 11:07 pm

хахах .. абе диме не се доискажа кај одиш муехаиеахае

_________________________________________

бтв отидов да јадам ќе се вратам за 10 минпоследна измане by [G]irL4[E] поради http://coolzone-mk.aforumfree.com/forum-f1/topic-t200.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Сре Окт 29, 2008 5:35 pm

S0tE напиша:
бтв отидов да јадам ќе се вратам за 10 мин
ај нека ти биде слатко =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PlavuskaБрој на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Сре Окт 29, 2008 5:36 pm

Ajde prijatno jadenje....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Сре Окт 29, 2008 5:50 pm

Се вратив Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Сре Окт 29, 2008 5:52 pm

Многу си брзал ... не се сеќирај нема да избегаме Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Сре Окт 29, 2008 5:54 pm

Ми годи дружењето со вас хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Сре Окт 29, 2008 9:34 pm

Иво напиша:
цц некој сериски филм почна..

Одма позади грб па овој па... Razz

отидов јас сеа пак..ајт чаоска

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tEMale Број на мислења : 547
Age : 24
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Чет Окт 30, 2008 12:27 am

Ајде одам да спијам ми се смачи вејче од се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ


Male Број на мислења : 711
Age : 26
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Чет Окт 30, 2008 11:50 am

а јас уште малце ќе идам у соба да си учам денес е многу опасно во школо..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Чет Окт 30, 2008 7:12 pm

Ајде одам да гледам ТВ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaFemale Број на мислења : 48
Age : 26
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Чет Окт 30, 2008 7:18 pm

ај чао одам да гледам филм Smile се читкаме наскоро позз до сите на форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaFemale Број на мислења : 48
Age : 26
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Чет Окт 30, 2008 9:24 pm

се вратив јас пак да ве дружам еххеехе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пет Окт 31, 2008 2:20 am

Цитат :
Отидов јас да...
Одморам малце од денешниот ден .... си пишуваме утре. Добра ноќ!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AneFemale Број на мислења : 624
Age : 20
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пет Окт 31, 2008 4:39 pm

отидов да јадам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Отидов јас да...
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 8Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: