CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Отидов јас да...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Ное 24, 2008 11:40 pm

паметно само така и муабет ке тргне и се... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Ное 24, 2008 11:42 pm

@komita@ напиша:
паметно само така и муабет ке тргне и се... Smile
секако.. туку мислам дека ова време некаде 21 часот е најпогодна доба од денот за форумот =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Ное 24, 2008 11:43 pm

да да може само треба да се договориме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Пон Ное 24, 2008 11:54 pm

@komita@ напиша:
да да може само треба да се договориме
e да де да се договориме .. ама никако да се договориме .. и пак останува неиспланирано
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 12:09 am

за што договарање бе.ја сеа идам спијам

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 12:19 am

Иво напиша:
за што договарање бе.ја сеа идам спијам
во 10? ауу со бебињата хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 1:00 am

Морам млекцето ќе ми се олади

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 1:21 am

Иво напиша:
Морам млекцето ќе ми се олади
касниш веќе ... ќе кажам на мајка ти да те изнатепа убаво .. касно е за тебе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 2:49 am

кокошките одамна заспаа...
а вие не чекавте да го свртам грбот и дома со оговарање ццц
сепак фала за прошката хаххаха
и немојте да сте толку строги, ми испадна еден од фаворитите у операцијата
еве сега ке надоместам се’ што испуштив за време на галата
не бидете такви SmileSmile да не речам лоши хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:00 am

[G]irL4[E] напиша:
кокошките одамна заспаа...
а вие не чекавте да го свртам грбот и дома со оговарање ццц
сепак фала за прошката хаххаха
и немојте да сте толку строги, ми испадна еден од фаворитите у операцијата
еве сега ке надоместам се’ што испуштив за време на галата
не бидете такви SmileSmile да не речам лоши хеххе
ауу немој да се љутиш сега .. тоа ни е можеби една лоша карактеристика ама веќе треба секој да ја знае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:03 am

ја знам де, за тоа и не ви замерам хеххехе

ама лошите особини треба да се искоренат Wink нели рековме: трачарење ДА, оговарање НЕ Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:04 am

[G]irL4[E] напиша:
ја знам де, за тоа и не ви замерам хеххехе

ама лошите особини треба да се искоренат Wink нели рековме: трачарење ДА, оговарање НЕ Wink
епа ние трачариме на свој посебен начин Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:05 am

абе у све сте орИгинални нема што Wink ај бек ту д топик плис Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:21 am

Одам да видам кој ми пишал на мсн Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:24 am

Go Ka напиша:
Одам да видам кој ми пишал на мсн Razz

немој мн далеку да одиш хахах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:26 am

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
Одам да видам кој ми пишал на мсн Razz

немој мн далеку да одиш хахах
абе од преги тргнав и секогаш некој ме спречува во мојата замисла
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:27 am

хехехех па што да ти правам кога си љубопитна и повеќе те привлекува форумот од мсн-от лаллаллалалала така треба Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:29 am

[G]irL4[E] напиша:
хехехех па што да ти правам кога си љубопитна и повеќе те привлекува форумот од мсн-от лаллаллалалала така треба Smile
па привлекува .. незнам каква магија има направено Иво, толку да привлекува форумот.. ама нема по цел ден киснам овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:32 am

Заедно си ја правиме магијата, твориме создаваме Smile да ни е пубаво, маѓепсано хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:34 am

[G]irL4[E] напиша:
Заедно си ја правиме магијата, твориме создаваме Smile да ни е пубаво, маѓепсано хехе
тоа ќе биде изгледа .. ама јас таман сакам да го пофалам админот и да му се заблагодарам што ни даде такво катче ти веднаш ги мешаш сите
ама во право си
СИТЕ ЗА ЕДЕН ! ЕДЕН ЗА СИТЕ Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:35 am

Сите за админот, админот за сите хеххее

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:51 am

[G]irL4[E] напиша:
Сите за админот, админот за сите хеххее
и оваа верзија се прифаќа .. дури може да се стави и како мото на форумот, баш супер ќе стои Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:53 am

Уште подобро: СИТЕ ЗА ФОРУМОТ; ФОРУМОТ ЗА СИТЕ!
бтв, баш добра идеја тоа за мотото...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:54 am

[G]irL4[E] напиша:
Уште подобро: СИТЕ ЗА ФОРУМОТ; ФОРУМОТ ЗА СИТЕ!
бтв, баш добра идеја тоа за мотото...
Ќе треба да ја договориме оваа работа
Иначе јас одам се враќам за 1 минута .. да чекаш овде, да не смееш никаде да мрднеш Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   Вто Ное 25, 2008 3:55 am

како кажете друже пуковниче! ама пази, само една минутка!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Отидов јас да...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Отидов јас да...
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: