CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Новости!!

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Новости!!   Пон Окт 27, 2008 2:02 pm

Вака...незнам колку забележавте но има неколку промени.во подфорумот живот додаден е нов дел Наша мила Македонија,заради барање на неколку членови и заради моја лична желба отворив и посебен дел Нашиот ангел Тоше ..копчињата се во изработка..така да до вечер најдоцна сите ќе бидат исти..а да..даве известам имаме нова модераторка..[G]irL4[E].и честитам.поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Новости!!   Пон Окт 27, 2008 2:03 pm

Фала фала....Smile и благодарам!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Новости!!   Пон Окт 27, 2008 2:07 pm

хехе искрени честитки и од мене и да бате тоа за тоше ти е супер
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Новости!!   Пон Окт 27, 2008 2:08 pm

фала ви на подршката..се надевам дека овој форум еден ден ќе стане доста популарен ..со благодарение на вашите критики
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Новости!!   Пон Окт 27, 2008 2:09 pm

Admin напиша:
фала ви на подршката..се надевам дека овој форум еден ден ќе стане доста популарен ..со благодарение на вашите критики

веќе станува .. Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Новости!!   Пон Окт 27, 2008 2:33 pm

hehe da veke e popularen i stanuva se popularen i ke bide samo treba vreme:D i trpenie bounce
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Новости!!   Пон Окт 27, 2008 3:02 pm

Најубавото нешто што мозевме да го направиме за нашиот Тоше.Голем поздрав до сте и се подобар е форумов....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Новости!!   Пон Окт 27, 2008 3:13 pm

Честитки за новата модераторка girlce и се надевам дека ке биде послушна и она и ке слуша за нашите желби хаха
а мило ми е што сте отвориле и за Тоше нешто,тоа ке го направи форумот уште подобар,а и попопуларен позз Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Новости!!   Пон Окт 27, 2008 3:39 pm

Честитки до новата модераторка и едно браво за дополнувањата на форумите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Новости!!   Сре Окт 29, 2008 9:11 pm

Dimce* напиша:
Честитки за новата модераторка girlce и се надевам дека ке биде послушна и она и ке слуша за нашите желби

Још сумњаш...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Новости!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Новости!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Правила и известувања-
Отиди до: