CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Ваши поомилени филмови

Go down 
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Ваши поомилени филмови   Пон Окт 27, 2008 4:26 pm

Кој се вашите поомилени филмови? ајде пишувајте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Пон Окт 27, 2008 4:29 pm

Поомилени филмови .. не најомилени
Liar Liar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Пон Окт 27, 2008 4:31 pm

мене ми е омилен еуро трип односно европско патување многу јака комедија,а има и романтика најубавите особини што ги сакам во еден филм Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Пон Окт 27, 2008 6:40 pm

поомилен?созревањето на хелен,средношколски мјузикл 1 ,2 ,средба со тед хамилтон..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Пон Окт 27, 2008 6:44 pm

Американска Пита 6 ( Бета Хаус )
Рамбо - Сите делови
Куќа од восок
Скарфејс
Сам Дома 1 и 2 дел
Хитман
Скери Муви 1 дел
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Пон Окт 27, 2008 10:49 pm

Мистер енд Мисис Смит
Средношколски мјузикли (кога пишувам у множина мкислам на двата дела, штедам на зборови хаха)
Црниот камен
Хари Потер и каменот на мудроста
Мистериите на Адамс

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Саб Ное 15, 2008 10:40 pm

поомилени-палавиот денис..цепки е и го имам гледано 2-3 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Пет Дек 05, 2008 1:02 pm

Американска Пита (сите делови)
Гол Пиштол
Spy Hard Wink
School Of Rock
Tenacious D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Пон Дек 29, 2008 5:00 pm

морам да го додадам Сам Дома
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Vale

avatar

Female Број на мислења : 15
Age : 24
Локација : Скопје
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   Вто Јан 06, 2009 7:07 pm

Имам многу поомилени филмови на пример:
Сам дома 1,2,3,4
Средношколски мјузикл 1,2,3
Mean Girls
Потера за СреЧком
и многу други ама баш сега не ми текнуваат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.valerija-penko.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ваши поомилени филмови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваши поомилени филмови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: