CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Сериски филмови

Go down 
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Сериски филмови   Пон Окт 27, 2008 4:32 pm

кој сериски филм ви се допаѓа ?
Мене многу ми се допаѓа "Фамилија Серанови" позз за нив и најкул се според мене jocolor


Последната промена е направена од Admin на Вто Окт 28, 2008 9:15 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пост под пост)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пон Окт 27, 2008 4:34 pm

Vo posledno vreme nemam vreme za seriski filmovi a porano sledev dosta....Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пон Окт 27, 2008 6:37 pm

па серанови,ангели,олуја,со милигол(не ми текнува како се вика филмот)..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пон Окт 27, 2008 7:05 pm

Јас ги гледам Млади Бунтовници
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пон Окт 27, 2008 7:59 pm

vo momentov gledam samo eden seriski film "LOST"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пон Окт 27, 2008 8:05 pm

Да , ме поправи Very Happy и ЛОСТ !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пон Окт 27, 2008 10:47 pm

S0tE напиша:
Дружееееее Користи македонски Фонт !!!

Дружее ако критикуваш некој, прво ти не пишуј у два поста по ред Wink Razz (око соколово имам бе еј...се зезам знаете, сите ќе се се научиме на ред)

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Вто Окт 28, 2008 3:09 pm

соте кај го даваат млади бунтовници?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Вто Окт 28, 2008 4:57 pm

Па сега го следам само „La tormenta el paraiso“ ама сите се исти
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Neno

avatar

Male Број на мислења : 5
Локација : Скопје
Registration date : 2008-10-28

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Вто Окт 28, 2008 8:44 pm

Само Како ќе каже Џим, ниедна друга Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Вто Окт 28, 2008 8:57 pm

Ane напиша:
соте кај го даваат млади бунтовници?

Има нова верзија на RBW на Атлас телевизија (црногорска телевизија, преку сателитска ја пратам). Со други глумци у истите улоги и истите настани. Се’ е исто само со нова преработка Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Вто Окт 28, 2008 9:08 pm

Епа Ане јас го гледам Млади Бунтовници .. на една босанска програма ОБН ! не знам дали вие ја имате таа . поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Вто Окт 28, 2008 9:12 pm

S0tE напиша:
Епа Ане јас го гледам Млади Бунтовници .. на една босанска програма ОБН ! не знам дали вие ја имате таа . поздрав

Уште трае таму? Јас до пред едно три месеци ја имав таа програма, сега ја кодираа и тогаш ја гледав серијата...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Вто Окт 28, 2008 9:14 pm

да уште ја даваат таму
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сре Окт 29, 2008 12:50 am

јас забранета љубов ептен го сакааам тој филм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сре Окт 29, 2008 1:01 am

ivan4e напиша:
јас забранета љубов ептен го сакааам тој филм


ете кој е вљубе тука,хаха се познава одма,се нешто во врска со љубов кажува Wink позз заљубена-изгубена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сре Окт 29, 2008 3:16 am

хахаха...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сре Окт 29, 2008 4:58 pm

јас забранета љубов го гледав од почеток,ама ми се здосади па го откачив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сре Окт 29, 2008 7:30 pm

епа и јас и сега натака го гледам,ама кога го начекувам,а заборавив и пријатели исто така на а2 го гледам ако го начекам... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пет Окт 31, 2008 4:46 pm

а и лалола да не ја заборавам на а2
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пет Окт 31, 2008 4:47 pm

А2 имаат интересна програма и даваат интересни сериски филмови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пет Окт 31, 2008 6:27 pm

мене лалола ми е интересна затоа што е машко,ама е претворена во женско,и сега тоа му е малце чудно.АКО,АКО ДА ВИДАТ МАШКИТЕ КАКО ИМ Е ТЕШКО НА ЖЕНСКИТЕ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пет Дек 05, 2008 1:04 pm

омиелни серии и според мене единствени асални серии се:
Пријатели
24
Preason Brake
Саут Парк
и хрватските и босанските заебанции што ги даваат на нова:
Луд, Збуњен, Нормалан
Брачне Воде
Наша Мала Клиника
и слични Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Пет Дек 05, 2008 4:43 pm

мене Саут парк не ми се свига некако досаден ми е
а наша мала клиника е закон филм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сериски филмови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: