CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Сре Окт 22, 2008 8:28 pm

Темата е јасна . Повелете Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Сре Окт 22, 2008 8:29 pm

Зависи за каква љубов станува збор ? I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Сре Окт 22, 2008 8:31 pm

Вистинска можеби ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Сре Окт 22, 2008 8:33 pm

S0tE напиша:
Вистинска можеби ?
значи не станува кон другарска љубов, мајчинска или слично туку стрикно за ВИСТИНСКА ЉУБОВ lol!
океј нека биде така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Чет Окт 23, 2008 12:38 pm

hehe ako nekoj e zaljuben i ako licnosta vo koja e zaljuben e posebna i pravi da se custvuvas ubavo sekako deka ke napravis se sto e vozmozno samo sitnicite sto gi pravis za nekoj koj go sakas (ruzicki, setkanje muabeti, da i se najdes koga e tesko, da ja razveselis koga e tazna.....) se najubavite i raboti koi nikogas ne se zaboravaat no nikogas ne treba tie raboti da se sporduvaat so rabotite sto gi pravel nekoj drug za vas nikogas nema da trgne taa vrska od prosta pricina sekoj e poseben i sekoj razmislua na poseben nacin ednostavno opustete se i uzivajte vo vrskata Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пет Окт 24, 2008 1:48 pm

Најхраброто нешто ...се заљубив.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Вто Окт 28, 2008 2:36 am

браво администраторе свака ти част cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Вто Окт 28, 2008 11:22 pm

така е бате администратор да се заљубиш е најхрабрата работа нема ништо похрабро од тоа.....верувај ми знам пошто и јас некогаш сум сакал ама....
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Сре Окт 29, 2008 10:27 am

ловер не се разочарувај ..знам дека сите имаме капацитети да си најдеме убаво,згодно девојче,паметно..во кое подоцна ќе се заљубиме..само трпение..како што рече ти
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Сре Окт 29, 2008 12:11 pm

абе јас никогаш не губам надеж јас иако сета надеж ја нема јас пак сум си оптимист и таков ќе си останам хехе а да да ќе се најде само здравје хехе
хехе ане јас си имам најдено ама......незнам.....


Последната промена е направена од Иво на Сре Окт 29, 2008 12:20 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пост под пост)
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Сре Окт 29, 2008 1:18 pm

Еј еве зашто јас и ловер сме братчиња,колку и да е лошо,он сепак останува со надежи оптимистичи си стои на својата страна хаха

само така продолжи братко позз и честитки е ова ти се вика вистинска храброст cheers оле оле оле
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Сре Окт 29, 2008 11:32 pm

админ фала на исправката а диме бате па како мислиш ти мора да се остане оптимист и да се има вреба за подобро утре само така човек може да добие нечто таков ни е животот хехе а ти диме кај ти е тебе храброста хехе ај да те видиме со некоја девојка ова она........па да ти заиграма на свадбa:p
Вратете се на почетокот Go down
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пон Дек 01, 2008 12:24 am

јас не сум направил ништо храбро пичка сум


Последната промена е направена од dekoo!! на Пон Дек 22, 2008 3:19 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пон Дек 01, 2008 4:39 pm

Па ако имаш за кого, често и правиш нешто храбро, а ако немаш за кој...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пет Дек 12, 2008 7:38 pm

ништо Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пет Дек 12, 2008 9:56 pm

зашо бе?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пет Дек 12, 2008 10:03 pm

да ви кажам јас зошто 'за да не е раат човек' хехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пет Дек 12, 2008 10:07 pm

о лелеелее...ти ако не се вмешаш не си жив! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Саб Дек 13, 2008 1:17 am

па нема да ја бидне манџата немојте така ви се молам хахаха Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пон Дек 15, 2008 9:41 pm

поим немам зошто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пет Дек 26, 2008 12:07 am

немој така..сигурно има нешто Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Пет Дек 26, 2008 1:12 am

бидејки магде вика дека има нешто мора да има доктор на науки е хехеххе Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Саб Дек 27, 2008 9:53 pm

е нема!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   Саб Јан 03, 2009 8:54 pm

@komita@ напиша:
бидејки магде вика дека има нешто мора да има доктор на науки е хехеххе Razz

Еееее фала на ова afro

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кое е најхраброто нешто што сте го направиле во име на љубовта ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: