CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Албуми

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Албуми   Пон Окт 27, 2008 5:05 pm

Албуми :* 1999, Некаде во ноќта
* 2000, Синот Божји
* 2002, Ако ме погледнеш во очи
* 2002, Ako me pogledaš u oči
* 2004, Ден за нас
* 2004, Dan za nas
* 2004, DVD Тоше Проески - стадион '04- Live
* 2005, По тебе
* 2005, Pratim te
* 2006, Божилак (aнглиски: Rainbow)
* 2006, DVD Тоше Проески - стадион '06 - Live
* 2007, Игри без граници
* 2007, Igra bez granica
* 2008, DVD Toše Proeski - Live 2007, Beogradska Arena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Албуми   Сре Окт 29, 2008 11:03 pm

Некаде во ноќта

1. Твојте бакнежи на мојте бели кошули
2. Ех, да сум злато
3. Го молам небото да ми те врати
4. Скрши ме
5. После дожд доаа сонце
6. Руски рулет
7. Пушти ме
8. Остани до крај
9. Побегни
10. Сонце во твоите руси коси
11. Усни на усни

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Албуми   Сре Окт 29, 2008 11:06 pm

Синот божји

1. Синот божји
2. Немир
3. Ноќна игра
4. Во коси да ти спијам
5. Казна моја си ти
6. Излажи ме уште еднаш
7. Илузија
8. Солзи прават златен прстен
9. Тајно моја

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Албуми   Сре Окт 29, 2008 11:09 pm

Ако ме погледнеш во очи
1. Ако ме погледнеш во очи
2. Соба за тага
3. Магија
4. Hold me tight
5. Уште една скала
6. Место на злосторот
7. Лименка
8. Студена
9. Немаш ни благодарам
10. Bonus track club mix Limenka

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Албуми   Сре Окт 29, 2008 11:13 pm

Ден за нас ЦД1

1. Жена балканска
2. Звездо севернице
3. Чија си
4. Има ли ден за нас
5. Ме сакаш со зборови
6. Велам лејди

ЦД2

1. Зошто отиде
2. Ангел си ти
3. Далеку од мене
4. Еј синоока, еј босонога
5. Го лажам секој нов рефрен
6. Љубена
7. Парче од Европа
8. Сон егзотичен


Се извинувам што пишував во одделни постови, но доколку не пишував на тој начин, немаше јасно да се гледа содржината на албумите. поздрав!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Албуми   

Вратете се на почетокот Go down
 
Албуми
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Нашиот ангел Тоше :: Албуми-
Отиди до: