CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Музичкиот феномен - Коста Бургов

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Пон Окт 27, 2008 5:11 pm

Ја знаете ли оваа славна личност Коста Бургов

и еве една најнова вест за неговата најнова песна

Еве како гласи последното писмо од нашиот популарен струмичанец, Коста Бургов: "zdravo trendokako si stoima novo kaj tebe tiprativ nova pesna posvetena za najubavayamanakenka suzana al salkini objavija na tvojot sajy tekstotimuzikata semoi aranzmanot e na miodrag necak".

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Пон Окт 27, 2008 5:32 pm

Кој е бре овај ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Вто Окт 28, 2008 3:07 pm

никогаш не сум слушнала за овој коста бургов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Вто Окт 28, 2008 3:12 pm

Врска си немам ни јас дај објаснете и кажете нешто за него?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Вто Окт 28, 2008 4:48 pm

Човекот сака да стане ѕвезда со неговите волшебни песни lol!
слушнете дел од неговите многубројни хитови Very HappyИ еве некои ексклузивни интервјуаВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Neno

avatar

Male Број на мислења : 5
Локација : Скопје
Registration date : 2008-10-28

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Вто Окт 28, 2008 7:46 pm

Тежок пациент... lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Вто Окт 28, 2008 8:05 pm

АХАХАХахахахахахахах !!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Вто Окт 28, 2008 9:02 pm

Ви се допадна =) да не сакате да му побарам автограм кога ќе го сретнам в петок вечер бидејќи тогаш шета
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Пон Ное 03, 2008 5:31 pm

Болен е овој...100% хихихи

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Пон Ное 03, 2008 5:59 pm

[G]irL4[E] напиша:
Болен е овој...100% хихихи
зошто го навредуваш така немој ! Crying or Very sad

lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Пон Ное 03, 2008 6:01 pm

Нееее...тешка рака имаш Shocked scratch confused Rolling Eyes Neutral

А јас само комплименти делев... Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Пон Ное 03, 2008 6:02 pm

[G]irL4[E] напиша:
Нееее...тешка рака имаш Shocked scratch confused Rolling Eyes Neutral

А јас само комплименти делев... Smile
хаха не се сеќирај
а комплинетите ти се на место Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Сре Дек 03, 2008 2:35 pm

Коста ти е највечи ЅВЕР што постои во Македонијава. Знам одамна за него и ко ќе идам у Струмица обавезно ќе го најдам и ќе му побарам автограм (или он ко ќе дојде у ск Wink)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Сре Дек 03, 2008 6:59 pm

како каубој е овој бре!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Сре Дек 03, 2008 10:37 pm

viktor_mak напиша:
Коста ти е највечи ЅВЕР што постои во Македонијава. Знам одамна за него и ко ќе идам у Струмица обавезно ќе го најдам и ќе му побарам автограм (или он ко ќе дојде у ск Wink)
Поарно ти дојди кај нас во Струмица бидејки тој е мноогу зафатен и нема време да доаѓа во Скопјево
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Сре Дек 03, 2008 11:10 pm

си има многу обврски чоекот, настапи ово-оно хахаххаа

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Сре Дек 03, 2008 11:12 pm

Па и многу спотови снима, на различни еклсклузивни локации па затоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Сре Дек 03, 2008 11:13 pm

да се пријавам да му бидам камерман? многу ќе имам работа хаххахахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Чет Дек 04, 2008 12:18 am

[G]irL4[E] напиша:
да се пријавам да му бидам камерман? многу ќе имам работа хаххахахха
еејј немој да се нафаќаш .. многу напорно, за плата не е проблем ама ќе немаш време да се одмориш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Чет Дек 04, 2008 4:00 pm

онаа првата песна ама му е смешна!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Чет Дек 04, 2008 4:39 pm

„Песна “ =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Чет Дек 04, 2008 6:52 pm

па што е ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Вто Дек 09, 2008 3:38 am

Ane напиша:
па што е ?
хаха ова ако ти личи само на песна ... па ова е прекрасно композицирање и мешање на секакви гласовни способности кои ги содржи нашиот драг Коста. Тоа се хитови не песни !
хахахаха lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   Чет Дек 25, 2008 8:02 pm

оф мори мајко...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Музичкиот феномен - Коста Бургов   

Вратете се на почетокот Go down
 
Музичкиот феномен - Коста Бургов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: