CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали понекогаш сте љубоморни?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пон Окт 27, 2008 6:58 pm

Мораме да признаеме-сите понекогаш сме љубоморни.Која е причината?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пон Окт 27, 2008 7:04 pm

до сега искрено не сум имал причина да бидам љубоморен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пон Окт 27, 2008 7:04 pm

епа браво за тебе.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пон Окт 27, 2008 7:07 pm

а ти ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Окт 28, 2008 3:22 am

е јас како мал бев љуморен,а сега не сум,сега кој што мозе нека напраи за себе се најдобро само да не им наштети на другите,
на пример да се обогати на туѓ грб со викаат,е тоа не чини навистина Neutral па луге сме сепак сите сме греотка(мислам тие подобрите со слушаат)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Окт 28, 2008 9:12 am

љубоморен..исто како диме..како мал сум бил и љубоморен и себичен..но сега задоволен сум со тоа што го имам и нема потреба од љубомора
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Окт 28, 2008 1:22 pm

еј за џабе сега не сме другари,дури и кум и кумашин хаха
позз администраторе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Окт 28, 2008 2:00 pm

Љубомората е лоша и секако дека сум љубоморела на некого ама не во таква голема мера од мојата љубомора да се развие и омраза и што ли уште не.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Окт 28, 2008 2:29 pm

јас понекогаш сум љубоморна кога на пример некое девојче има нешто подобро од мене.е тогаш вријам од љубомора
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Окт 28, 2008 2:43 pm

Ane напиша:
јас понекогаш сум љубоморна кога на пример некое девојче има нешто подобро од мене.е тогаш вријам од љубомора
па тоа е нормална појава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Окт 28, 2008 2:55 pm

Па не е секогаш тоа нормална појава...Зошто?Затоа што сите ние си имаме убави работи на свој начин затоа немојте да ве обземе љубомората се во свое време!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Ное 22, 2008 1:16 am

tocno taka plavushka site nie imame neshto ubavo i ne bi trbalo da se lubomori na raboti koj shto ima ili nema jas sum zadovolna so ona shto go imam ne lubomoram
za raboti shto jas gi nemam a nekoj ima jas sum lubomorna na mojot decko bolno lubomorna i toa ne cini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Ное 22, 2008 1:27 am

Епа тамара тоа тешко се контролира ... знаеш дека не чини а пак си љубоморна .. тоа е тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Ное 22, 2008 3:08 pm

Не дека е ненормлано, ама и не е задолжително. Јас лично ретко чувствувам љубомора и тоа најчесто за ситници Smile И подоцна секогаш се каам.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Ное 22, 2008 7:13 pm

[G]irL4[E] напиша:
Не дека е ненормлано, ама и не е задолжително. Јас лично ретко чувствувам љубомора и тоа најчесто за ситници Smile И подоцна секогаш се каам.
секако за ситници кои не се ни важни а се втируваме во нив
инаку ако сме љубоморни на секој тоа не е на арно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Ное 22, 2008 11:53 pm

Мислам дека сите се трудиме да си ја контролираме љубомората, иако секој има некоја искра во него Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Ное 23, 2008 2:06 am

Ако не се трудиме што ќе остане од нас .. душата ќе си ја согриземе од љубомора
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Ное 23, 2008 12:28 pm

ххехе не би требало до толку Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Ное 23, 2008 1:36 pm

[G]irL4[E] напиша:
ххехе не би требало до толку Wink
па затоа што не треба ние пробуваме да ја контролираме ... тоа е се поврзано Razz сфаќаш ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Ное 23, 2008 1:37 pm

те разбрав де уште одма

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Ное 23, 2008 2:32 pm

[G]irL4[E] напиша:
те разбрав де уште одма
па така кажи.. јас се мачам цело време да објаснувам хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Ное 23, 2008 9:17 pm

Go Ka напиша:
[G]irL4[E] напиша:
те разбрав де уште одма
па така кажи.. јас се мачам цело време да објаснувам хаха


немој мног да се омачуваш,зашто после ќе се омачиш како мене...и после ќе треба сите од форумот да ги викнеме на помош хаха Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пон Ное 24, 2008 9:33 pm

Ај диме биди у контакт со темата те молам..инаку со љубомората не се стигнува далеку..барем јас така мислам..никој не сака љубоморен дечко или девојка кој/а ќе те контролира на секој чекор...тоа укажува дека таа/тој нема доверба во тебе..но на некои неможеш да им докажеш

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Ное 30, 2008 2:59 am

За жал...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Вто Дек 02, 2008 10:07 pm

па сум ама многу ретко Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали понекогаш сте љубоморни?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: