CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали понекогаш сте љубоморни?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Сре Дек 03, 2008 1:32 pm

еее ретко..не лажи хихихи Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Чет Дек 04, 2008 12:10 am

[G]irL4[E] напиша:
еее ретко..не лажи хихихи Smile
ти пак од каде знаеш .. остај го детето Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:28 pm

„детето“ SmileSmile лол

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:28 pm

Go Ka напиша:
[G]irL4[E] напиша:
еее ретко..не лажи хихихи Smile
ти пак од каде знаеш .. остај го детето Razz

ем ај а кид фор ју, КИД?! Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:29 pm

Хехехех па дете е за неа како мислиш ти сите ние сме деца за неа хахахахах мали сме уште Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:30 pm

посебно вие..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:32 pm

Да да извини те молам заборавив дека ти си малку поголема хехехехеххехех Smile шалааааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:32 pm

најголема сум јас Razz уствари и од мене има поголеми Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:33 pm

а зашо сите не пишете колку години имате па да видиме кој е дете а кој не?! Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:34 pm

ете пишав Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:35 pm

Има девојчето културно е Age: толку и толку ххаахахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 05, 2008 11:36 pm

ццц ај стави си годините на профил не збори многу многу ххеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Дек 06, 2008 3:16 pm

па ја ко шо глеам само иво и комита се постари од мене бе Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Саб Дек 06, 2008 8:39 pm

диме е најстар од сите тука..после него е ели администраторката па јас и комита(дека сме комшии) па ти и овие малицките хаха

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Дек 07, 2008 12:55 am

Така е админ кажи им на луѓето хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Дек 07, 2008 4:30 pm

малечко сум си јас хихихих Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Нед Дек 07, 2008 10:10 pm

па што ако сме помали?немора да значи дека сме помалку паметни од вас Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Чет Дек 11, 2008 1:54 pm

Така е Ануле има право каква врска имаат годините еве јас на пример што ако имам 19 години каква сум...хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Чет Дек 11, 2008 3:22 pm

@komita@ напиша:
Хехехех па дете е за неа како мислиш ти сите ние сме деца за неа хахахахах мали сме уште Smile
Не бее не јас сум втора од најмалите =)
Plavuska напиша:
Така е Ануле има право каква врска имаат годините еве јас на пример што ако имам 19 години каква сум...хахахаха
па што ти фали ? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Чет Дек 11, 2008 5:29 pm

ништо само малку ..... хахаха ај нема везе без лутење иначе нема врска дали сте помали Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Чет Дек 11, 2008 9:03 pm

Ane напиша:
па што ако сме помали?немора да значи дека сме помалку паметни од вас Smile

што сакаш да кажеш.??попаметна си од мене?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 4:18 pm

Иво напиша:

што сакаш да кажеш.??попаметна си од мене?
немој така да го плашиш девојчето ... се знае баткото е поголем и попаметен Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 4:20 pm

Ајде ајде комита доискажи се не се лутам јас...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 4:34 pm

Plavuska напиша:
Ајде ајде комита доискажи се не се лутам јас...
остај го се тој знае да тропне нешто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   Пет Дек 12, 2008 4:38 pm

хехеххее одма вас паметот ви лета божем којзнае што ке казам епа не кажувам за инатSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали понекогаш сте љубоморни?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали понекогаш сте љубоморни?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: