CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 дали би варале?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Ное 28, 2008 3:12 pm

Па тоа се вие девојчињата правите ахахахахахахха варате страмота (се шалам) SmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Дек 02, 2008 10:54 pm

па не сум варал, ама доколку приметам дека девојка ми ме вара и јас нејзе би и вратил на ист начин (со некоја подобра се подразбира Wink).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Сре Дек 03, 2008 1:49 pm

не вреди со полоша а ? аххаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пон Дек 08, 2008 5:06 pm

Машките никогаш не вараат, само женско може да направи такво нешто.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пон Дек 08, 2008 5:07 pm

Еј бранете ме кога женските ке ме нападнат за ова!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пон Дек 08, 2008 5:48 pm

што се секираш тука сум јас

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Чет Дек 11, 2008 5:36 pm

абе гледаш админот застана зад тебе и никој несмее да писнеееее хахххххххххххххххх Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Дек 12, 2008 10:01 pm

dekoo!! напиша:
Еј бранете ме кога женските ке ме нападнат за ова!!!

Хммм дали ќе се осудат..а и ти не збори многу Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Дек 12, 2008 10:02 pm

не зборам пишувам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Дек 12, 2008 10:05 pm

ти не ни пишуваше хахаха притискаше х до безконечност ххахаха

инако тоа да не збори многу се однесуваше на шовинистот со мислење дека само жените вараат Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Саб Дек 13, 2008 1:18 am

страааамммммм да му е како така ја кажува вистината во јавност ехехх Smile се шаламмм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Саб Дек 13, 2008 1:22 am

Ти само продолжи да се шалиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Саб Дек 13, 2008 1:47 am

зашо што има врска јас ја бранам магде нели гледаш хахахахSmile најсериозно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Дек 26, 2008 12:11 am

е да де мртов озбилен си ..ова само озбилен де ..а некој може и мртов да биде ако си има работа со жени аххаха посебно ако вечно ги напаѓа.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Пет Дек 26, 2008 1:10 am

Да да магде видиш како те бранам јас тебе а другиве те напаѓаат страм да им е хихиихи иначе озбилен сум како свиња во пајтон Smile хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Саб Јан 03, 2009 9:00 pm

не знам дали си во пајтон ама...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   Вто Дек 08, 2009 5:49 pm

Haha.. kakvo prashanje xD.. Ja bi varala nekogo dokolku toj me varal mene (;
Take da spored mene ne bi trebalo da varate kogo i da e .. dokolku toj/taa ne ve varal/a ! Very Happy
Barem take mislim ja.. a spored vas nezz. xD Zavisi sekoj ima razli4no mislenje ! [b] Laughing tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: дали би варале?   

Вратете се на почетокот Go down
 
дали би варале?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: