CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 мување

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: мување   Вто Окт 28, 2008 1:46 am

дали мувањето го сваќате како варање?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: мување   Вто Окт 28, 2008 2:05 am

ivan4e напиша:
дали мувањето го сваќате како варање?

па зависи од која гледна точка го гледаш колешке
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: мување   Вто Окт 28, 2008 4:17 am

хаха диме така е ама кажи ми тогаш зпошто некое девојце онака се измува со поисе машки одма ја сметате за к***а?
а јас мислам дека е варање...


Последната промена е направена од Admin на Вто Окт 28, 2008 9:43 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пост под пост)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: мување   Вто Окт 28, 2008 2:23 pm

епа јас мислам дека нее ни едното ни другото,ти слободно прашај,еве јас на пример не сметам такво нешто за ни едно девојче,се знае што е к***а,а сите девојчиња скоро и машките да ги спомнам,имаат таква желба додека се млади,јас според мене така си знам и го осеќам тоа,дека некој пат сакам да се забавувам,тоа го сметам за чиста забава Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: мување   Вто Окт 28, 2008 3:23 pm

Не може мувањето да се смета како варање од проста причина...што ако си слободен/а и се муваш со некој?Ти не вараш никого туку само се забавуваш а доколку имаш дечко/девојка..тоа е веке сосема друго барем така мислам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: мување   Вто Окт 28, 2008 6:51 pm

епа за тоа мислам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: мување   Вто Окт 28, 2008 6:56 pm

Обожавам мување ( шемење на нашки ) хеиаехаих но сепак мислам дека не е варање туку , забава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: мување   Вто Окт 28, 2008 9:14 pm

иако имаш девојка?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: мување   Вто Окт 28, 2008 9:16 pm

кога сум слободен нормално ... хихихи че ме отепа ако дознај ејјјјј !


ЕдииииТТТТ : А ти иван4е обожаваш мување ? Very Happy afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: мување   Вто Окт 28, 2008 10:29 pm

еј дадичке не прашувај многу,туку остај ги да си одговараат луѓето сега на темата,па и нека се забавуваат додека се млади,додека не потпишале хаха зашо посебно како млад можам да се излажам и да изварам некоја,а после кога ке се оженам не мислам такви работи да правам хахах ете ако ве интересира сите Cool lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: мување   Сре Окт 29, 2008 3:12 am

не ,несакам мување дур сум во врска
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: мување   Сре Окт 29, 2008 10:14 am

неам потреба од тоа да го направам..еве пример идам година и некој ден..и сеа ми текнало ај ќе ја варам..и искачам со друго девојче и ете може да падне мување,секс итн...биднало што биднало,девојка ми за тоа дознава.и ми раскинува.! и ќе си размислиш после поубаво за една вечер мување расипав врска од 1 година,сум се трудел да изградам поверење у нејзе и сеа тоа го нема..а верувам дека ако вистински сакаш нема да помислиш на варање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: мување   Сре Окт 29, 2008 1:26 pm

браво бе романтичари,инаку јас не сум стигнал до таму,па затоа не му ја мислам пред време хаха али фала за поуките посебно од обнјаснувањето на иво tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: мување   Сре Окт 29, 2008 9:57 pm

Па ако си во врска не би требало да се муваш со кој стигнеш, а ако си слободен и сакаш забава може да се смуваш со некој. Ама тоа не значи дека ако си слободен/на треба да ги изредиш сите што можеш! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: мување   Чет Окт 30, 2008 12:08 pm

абе додека си слободен моеш со сакаш да праиш.докажано е дека сите имаме способност да фатиме женска..само треба правилната да ја одбереме..а за тоа магде што викаш дека не треба сите да ги изредиме..тоа е мое право..а може да се буни само тој што е љубоморен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: мување   Чет Окт 30, 2008 12:47 pm

така е нате потполно се согласувам со тебе да треба да си ептен смотан да уништиш нешто преубаво само заради 1 вечер која можеби утре дента нема да значи ништо....а и само ќе испадбеш будала од самиот себе....а ако сли слободен прави си што сакаш твое право твој живот.....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: мување   Чет Окт 30, 2008 12:48 pm

Колку што гледам сите сте тука негде со размилувањава...или се лажам?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: мување   Чет Окт 30, 2008 1:02 pm

а инаку јас незнам зошто ама и не сум мн по мувањето повеќе ми причинува задоволство да излезам и да си пооминам уаво со луѓето кои ми се мили отколку да се мувам...не знам ама не сум по тие работи баш баш....
Вратете се на почетокот Go down
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: мување   Чет Окт 30, 2008 1:55 pm

Не избегавам надвор од темава но гледам поставивте некои прашања што ми ги постави девојче мене и ме фати у збунка. Прашањето е: Зашто кога некое девојче иде со повеќе машки е к***а. а кога некое машко иде со повеќе женски е фраер ? Very Happy

Али најдобро е да имаш отворена врска на оваа возраст (17-20). Така барем нема потреба мувањето да го нарекуваш варање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: мување   Чет Окт 30, 2008 3:02 pm

И ти Менгеле што одговори на поставеното прашање баш ме интересира ако не е тајна мислам?А се согласувам за отворената врска на возраст 17-20
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: мување   Чет Окт 30, 2008 3:33 pm

хехе да да и јас се согласувам со погоре напишаното хехе ајде мацо со чекаш....
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: мување   Чет Окт 30, 2008 8:07 pm

jas ne se soglasuvam za slobodna vrska...mislam sekoj si ima svoe pravo i na takvi vrski ama ako ednostavno go sakas covekot nemoes da bides so drug a mn luge vikaat lele go/ja sakam a ednostavno sl den gi gleas so drugi...:S a se praat deka se najzaljubeni:S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: мување   Пет Окт 31, 2008 9:59 am

е браво за постов многу убаво напишано уште кирилица ти фали..ах заљубенаа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: мување   Нед Ное 02, 2008 3:33 am

знам знам...извинииииии... ајде ме разбираш ти и двајцата сме заљубени... ете глеаш бар се трудам да не заборавам ама ете се дешавам Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: мување   Нед Ное 02, 2008 5:32 am

ако не си во врска мувањето претставува забава ама ако си во врска дефинитивно претставува варање и многу сум против мување дур си во врска со некој Smile Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: мување   

Вратете се на почетокот Go down
 
мување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: