CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 мување

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: мување   Саб Дек 13, 2008 7:32 am

Dimce* напиша:
епа јас мислам дека нее ни едното ни другото,ти слободно прашај,еве јас на пример не сметам такво нешто за ни едно девојче,се знае што е к***а,а сите девојчиња скоро и машките да ги спомнам,имаат таква желба додека се млади,јас според мене така си знам и го осеќам тоа,дека некој пат сакам да се забавувам,тоа го сметам за чиста забава Very Happy


- Ова е чисто твое мислење или пак ти е само да се кажеш пред другите ипак не верувам во вакво нешто од твоја страна те знам доста добро хахаха.


- Јас сум АНТИ МУВАЊЕ. МУВАЊЕ = ВАРАЊЕ
- Ако женско се МУВА а во меѓу време има ДЕЧКО онда ја не би рекол дека има ДЕЧКО затоа што тоа ипаѓа како да не е задоволна од тебе па ајде да идам на друг хахаха јас барем така сметам и у опште не би рекол дека женската е во овој случај крива или да ја наречам К***А никад ја во овој случај би го нарекол ДЕЧКОТО П***Р или пак не би го сметал како МАШКИ ПОЛ нај озбилно аа од друга гледна точка МАЖОТ е за 99 и 100 ја зима за Жена, а Жената не може да биде за 99 и да го земе 100-от затоа што ќе и праат со прст ее таа е таа која имаше 99 хаха или ќе ја наречат К***А.

Тоа е тоа без навреди ве молам..! Чисто кажано мое мислење.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: мување   Саб Дек 20, 2008 11:08 pm

за мување да признавам ама да се забавуваш кога немаш девојка или дечко зависи мозе има и обратнии хехехехеххе Smile a кога си во врска или иди со тој со кого си или раскини му па прај што сакаш а не го ребрај во здрав памет .... благодарам Smile хихиих
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: мување   Чет Дек 25, 2008 11:59 pm

Подобро врска отколку мување во секој случај.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: мување   Пет Дек 26, 2008 1:20 am

Да де се согласуваме мислам скоро сите за ова Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: мување   Саб Јан 03, 2009 8:57 pm

абе истомисленици што да ти кажуем Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: мување   

Вратете се на почетокот Go down
 
мување
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: