CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Претставување

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Претставување   Сре Окт 22, 2008 8:01 pm

Право да ви кажам досадно ми е со ова .. Хи .. Здраво .. Нова сум или слично
Ама ајде таков е редот ќе почнам прва Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Окт 22, 2008 8:05 pm

Добредојде на нашиот форум.Ти посакувам пријатен престој и многу многу постови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Окт 22, 2008 8:06 pm

хаха за постови не е проблем .. само не зависи се од мене
ај нека е со среќа на форумот .. нека тргне како што треба (благослов од мене) па ќе има и постови Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Окт 22, 2008 8:09 pm

Здраво на ситеееееееее cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Окт 22, 2008 8:11 pm

Ти благодарам за среќата се надевам дека се ќе биде во ред.поздрави Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Окт 22, 2008 8:45 pm

јас сум сестрата на администраторот,се викам Ана...тоа ....хи на сите flower
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Окт 22, 2008 8:52 pm

хииии и до тебееее bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Zdr na site   Сре Окт 22, 2008 8:54 pm

Јас се викам Димитар,нагалено ме викаат диме или димче,позз до сите,а најголем до администраторот Иво поточно мојот кумашин... Wink
инаку од мене ја пуштам целата моја среќа и мојот благослов за успех на форумот Very Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 2:37 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Окт 22, 2008 9:15 pm

еее диме па сега не се прави важен јас сум му поблиска на администраторот tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 11:59 am

Najprvo zdravo za site i golem pozdrav do administratorot i neka e so sreka forumcevo pa uste mnogu vakvi vo idnina......od vasata plavuska Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 12:01 pm

Фала за поздравот Plavuska.Добредојде на нашиот форум.Ти посакувам убав престој,многу отворени теми и многу дружење,забава...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
TajfuN

avatar

Број на мислења : 6
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 1:19 pm

епа како што е редот (да не ми се налути Иво lol! ) да се представам како што доликува: Се викам Иван,прекар Тајфун, имам 18 год ,учам заедно со админот Иво во „Михајло Пупин“ или „Коце Металец“ , слушам само HC RAP музика, и доста ви е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 1:29 pm

Добредојде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 1:35 pm

Добредојде тајфун на форумов.Ти посакувам убав и пријатен престој тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 2:30 pm

и јас тајфун ти посакувам пријатен престој за цел век хаха


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 2:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 5:59 pm

hehe ete i jas ti posakuvam dobra zabava i druzba veruvaj tuka ke najdes i ne samo ti tuku i site ke najdeme po nesto interesno hehe bratko dime znaes li koj sum jas Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 6:57 pm

ajde red e i na mene! zdrao zadrao na site! ja sum...a.k.a dj Feuerberg Very Happy....sto dr.?pa ako nekogo interesira slobodno neka prasa...pozz! c ya aronud
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 6:59 pm

Здравоо ... Добредојде на форумов .. забавувај се , прашај и побарај совет ако ти треба . поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 7:52 pm

hi na site pozz golem do adminot neka mu so sreka so negoviod prv forum kade sto e admin hhhhh inace nema so da kazam mn za mene osven deka sum mn COOL licnost hhaha sea za sega tolku falenje hhhhhhh pozz


Последната промена е направена од beam на Чет Окт 23, 2008 7:57 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 7:53 pm

е lover знам ти се викаш љубиша а се надевам дека не грешам,инаку приметив уште на почетокот инаку добродојде позз Very Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 2:39 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 7:57 pm

Dime topansko напиша:
hehe e lover znam,ti se vikas ljubisa ako ne gresam,primetiv uste na pocetokot Smile Wink
inaku dobrodojde Very Happy pozz
hhhhh od kaj znaes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 8:12 pm

Добредојде на нашиот форум беам.Ти посакувам убав и пријатен престој овде.поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 9:13 pm

имај пријатен престој , забавувај се . поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Warez_Topansko
VIP
VIP
avatar

Male Број на мислења : 6
Age : 24
Локација : ТоПаНсКо
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 10:18 pm

ЗДРАВО НА СИТЕ!
Јас сум Един Адемовиќ, учам во Рајко Жинзифов Чаир и сум 8-2 одд.
Обожавам компјутери,женски и све оно што је лепо Smile
Позз и од мене!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wareztopansko.blogspot.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Окт 23, 2008 10:19 pm

hehe pa ima spiuni dime tuka nema labavo hehe se znaeme jas i dime hehe pozz do tebe:D
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Претставување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 8Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Претставете се-
Отиди до: