CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 ОПОМЕНА ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ(ВАЖИ И ЗА МОДЕРАТОРИТЕ)!!!

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: ОПОМЕНА ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ(ВАЖИ И ЗА МОДЕРАТОРИТЕ)!!!   Вто Окт 28, 2008 11:43 am

Морам да се пофалам дека правилата на форумот фатија прашина затоа што никој не ги прочитал..тоа е сигурно..е сега вака.Таму има едно правило каде што се нагласува ДА НЕ ПИШУВАТЕ ПОСТ ПОД ПОСТ !!!ДОКОЛКУ САКАТЕ ПОДОЦНА ДА ГО ИЗМЕНИТЕ ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ ИМА ОПЦИЈА ИЗМЕНИ.ДО ДЕНЕС ТОА ВИ Е ПРОСТЕНО !!ОД ДЕНЕС ПОЧНУВАЈЌИ ОД 9:44 ЧАСОТ СИТЕ МИСЛЕЊА КОИ ЌЕ БИДАТ ЕДНО ПОДРУГО ОД ИСТ ЧЛЕН ЌЕ БИДАТ ИЗБРИШАНИ БЕЗ НИКАКВА ОПОМЕНА.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
 
ОПОМЕНА ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ(ВАЖИ И ЗА МОДЕРАТОРИТЕ)!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Правила и известувања-
Отиди до: