CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 CoolZone собир

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 12:40 pm

Драги форумџии со задоволство ќе ви ја соопштам денешнава вест..еве со иницијатива на Ловер и Димитар објавувам собир на форумџиите на CoolZone.собирот ќе се одржи во повеќе делови.
1.запознавање во 4 очи
2.мала прошетка до крстот на Водно
3.одмор на средно Водно
4.и топло чајче со рум горе на крстот.заинтересираните ги молам да се пријават најдоцна до сабота 1 ноември 2008 година.поздраф
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 12:42 pm

хехе а за мене има ли место хехе јас сум прв на листата
1, трајксоки љубиша
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 12:45 pm

Добро ти стаив плус..ЗАборавив да напоменам..може да си земете братче сестра ако ви се најде по дома..некое другарче,другарка,дечко,девојка..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 12:47 pm

дада посебно важи за дечко или девојка хехе а ние што немаме хехе можеби ќе се најде нешто по пат хехе гарантиран убав помин и лудување нагоре по водно хехе
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 1:05 pm

еј останува јас да бидам втор на листата 2.Димитар Колариќ хаха малце сум љуморен на братчето што ме претрка,али нема везе,мило ми е барем што сака да ме дружи позз за него и за сите останати

ајде френдови пријавувајте се.не му ја мислете многу хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 1:23 pm

сакаш да ти го преместам мислењето??? за 20 денари хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 3:38 pm

прекрасна идеа ама за жал нема да можам да ви се придружам Sad
ај убаво да си поминете да се разодите Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 7:28 pm

фала ко га,инаку ај ќе ти наминеме некој пат и во струмица Wink не му се секирај хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 7:31 pm

сорру и јас не можам да дојдам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 9:02 pm

еве и јас се пријавувам за собирот во недела 3,елеонора ѓурческа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Окт 29, 2008 9:09 pm

Ееее...Sad убаво да си поминете, не верувам дека ќе можам да дојдам... а нели мислите дека е сеуште рано? Можеби кога подобро ќе се организира форумов и ќе собере повеќе членови? Тогаш ќе ни биде поинтересно, според мене. Како и да е, не верувам дека ќе можам да дојдам на сегашниот состанок...SadSadSad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Пет Окт 31, 2008 2:38 am

wow не би било добро да се направи тоа во лето или потоплите денови ? правите во сред зима, мислам би било супер да направите собир во кафуле ( иако нема да дојдам али како предлог прифатетего ) ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Нед Ное 02, 2008 1:18 pm

Еј сега почетните собири ќе бидат во скопје,и на сите од другите градови им даваме сочуство со неможат да дојдат,али се надеваме дека понатака ќе направиме еден добро организиран и голем пикник некаде и ќе бидеме повеќе членови позз geek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Нед Ное 02, 2008 1:23 pm

Се во свое време. А сега ќе одите ли вие ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Ное 05, 2008 12:38 am

гока јас бев веќе еднаш и си поминав топ,се надевам и другиот викенд ќе биде така и дека ќе се соберат повеќе членови Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Ное 05, 2008 10:48 am

Da da Dime ekstra si pominavme mislam deka naredniov ke bide uste poubav ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Ное 05, 2008 3:09 pm

Епа супер супер Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   Сре Ное 05, 2008 4:37 pm

собирот се одложува до следен собир ..до тогаш..КЛУЧ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: CoolZone собир   

Вратете се на почетокот Go down
 
CoolZone собир
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Правила и известувања-
Отиди до: