CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кој негов албум ви е најомилен ?

Go down 

Кој ви е најомилен негов албум
Некаде во ноќта
0%
 0% [ 0 ]
Синот божји
0%
 0% [ 0 ]
Ако ме погледнеш во очи
14%
 14% [ 1 ]
Ako me pogledaš u oči
0%
 0% [ 0 ]
Ден за нас
0%
 0% [ 0 ]
Dan za nas
0%
 0% [ 0 ]
По тебе
14%
 14% [ 1 ]
Pratim te
0%
 0% [ 0 ]
Божилак
0%
 0% [ 0 ]
Игри без граници
71%
 71% [ 5 ]
Igra bez granica
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 7
 

АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Кој негов албум ви е најомилен ?   Сре Окт 29, 2008 3:51 pm

Значи овде коментари околу албумите, кој повеќе го сакате, зошто , кои песни се издвојуваат од албумот, зошто ви е омилен ... и се што сакате да кажете за неговите албуми можете слободно овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој негов албум ви е најомилен ?   Сре Окт 29, 2008 10:55 pm

Игри без граници...можеби затоа што е последен и некако ми остава најголем впечаток...Sad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кој негов албум ви е најомилен ?   Чет Окт 30, 2008 3:52 pm

незнам зошто аа игри без граници ми е најомилен има песни кои како да се напишани за мојот живот не знам едноставно не можам да објаснам
Вратете се на почетокот Go down
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 28
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Кој негов албум ви е најомилен ?   Чет Окт 30, 2008 6:05 pm

igri bez granici definitivno album koj mi budi mnogu cuvstva RIP TOSE Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој негов албум ви е најомилен ?   Нед Ное 02, 2008 3:49 am

немам посебен сите за мене се најпосебни... зашто тоше ги пееше со срце и мене така ми останаа... неможам да издвојам некој посебен пошо може ке згрешам,...:'(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кој негов албум ви е најомилен ?   Нед Ное 02, 2008 11:22 am

и мене ми се сите убави...инаку не ми дава срце да одберам најубав албум,зашто сите се подеднакво убави за мене и напишани со некоја посебна магија.... sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој негов албум ви е најомилен ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој негов албум ви е најомилен ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Нашиот ангел Тоше :: Албуми-
Отиди до: