CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Столб на хуманоста

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Столб на хуманоста   Сре Окт 29, 2008 4:01 pm

Хуманост .. тоа го исполнуваше, го правеше голем човек. Со неговите хумани дела се овенча со вечна слава. Колку повеќе помагаме толку го продолжуваме нашиот живот. Тој тоа го правеше секојдневно, без да бара нешто посебно за возврат, и без да се величи со тоа што секаде помагаше., И со една блага насмевка која ја даруваше толку искрено, чисто не учеше да бидеме хумани.
Неговите безбројни дела во областа на хуманоста скоро и никој не ги знае ...
Кажете некое хумано дело од ангелот наш кое го знаете и дајте да го следиме неговиот пример, да го продолжиме тоа негово дело и сите заедно да придонесеме со нешто кон хуманоста во чест на нашиот Тоше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Столб на хуманоста   Чет Окт 30, 2008 4:00 pm

хехе јас нешто најхумано што до сеа сум направил е дарување на крв за жал тоа е најмногу сто сум го направил и да сакам не можам повеќе толку ми дозволуваа финансиите....
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Столб на хуманоста   Сре Ное 05, 2008 11:47 am

добро е и тоа гостин,инаку јас досега кога сум во можност му помагам на секој,нормално све според свои граници,зашто мора да се секирам и за себе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Столб на хуманоста   

Вратете се на почетокот Go down
 
Столб на хуманоста
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Нашиот ангел Тоше :: Живот-
Отиди до: