CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вашата љубовна приказна

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Вашата љубовна приказна   Сре Окт 22, 2008 8:32 pm

Искрено јас не би сакал да ја започнам прв на оваа тема . Можеби подоцна Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Чет Окт 23, 2008 11:49 am

hehe ima mn ljubovni prikazni edno e zaednicko site pocnuvaat ubavo e zavrsuvaat so solzi retko e koga nekoja vrska sto bila ubava i traela podolgo ( nekolku meseci) e sekogas tazna prikazna i ima po nekoja solza bez razlika i dvajcata patat i toa premnogu ama vredi da se proba pak iako ponekogas se znae krajot zosto na nekoj da ne podaris ubavi momenti da dozvolis da bides sakan da sakas da spodeluvas da gradis..hehe site tie nasmevki guski baknezi seto toa ostanuva kako del od tebe zaskogas i toa e tvojata ubava ljubovna prikazna koga nekoj ke vidis i ke se potsetis ehhh kako ni bese.....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Чет Окт 23, 2008 12:16 pm

Ehhhh kako vi bese....ali veruvaj deka porano ili podocna toa ubavoto ke go imas pak.I veruvaj deka pak ke bides ispolen i sreken kako sto si bil mozebi nema da bide nacinot ist no sepak toa sto si go cuvstvuval pak ke go imas.....Luge ne se sekirajte site imaat rastovi i padezi vo zivotot samo sto mora hrabro da se soocime so niv:D pozz do vas bidete srekni i sakate se...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Чет Окт 23, 2008 12:26 pm

da da eve kako so kaza zivotov nas e padovi no silniot i hrabriot sekogas posle sekoj pad stanuva i prodolzuva ponataka so uste pogolema sila napred kon noi predizvici i da nikogas ne moze da bide isto od prosta pricina nema dvajca isti luge na svetov sekoj se e poseben za sebe i ima nesto sto te pravi lud po nego hehe ehhhh verminja:D
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 24, 2008 12:07 am

hmm.... pa vo 1 god sredno se zapoznav se fativ...go skaaakaaavv premnogu ama radi drugi raskinavme i po 2 godini se fativme pak..i seuste sme zaedno mislam deka e vistinska ljubov:D:D:D I love you I love you I love you I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 24, 2008 12:50 am

еее заљубени душички,ај на сите нека ви е со среќа,инаку јас сум немал баш некои среќни љубовни приказни освен со тажен крај,али се надевам дека барем една во животот ке има среќна и дека ќе биде
"една ама вредна" не мора повеќе хаха Laughing


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 3:49 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 24, 2008 8:55 am

hahaha dimeee i jas taka se nadevam Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 24, 2008 1:33 pm

ее сеа уморен сум ај другпат ќе ви кажам.во оваа прилика сакам да ги пофалам сите членови затоа што доста постови набилдале..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 24, 2008 3:01 pm

хехе диме тоа ќе биде врската со онаа девојка со која ќе го имаш еден посебен момент момент кој се памти засекогаш а тоа е свадба па се надеваме дека ќе не викнес и нас да наздравиме заедно хехе ајде што чекаш..... хехе иванче мило мие што испаднало така што и после 2 години разделени пак сте заедно...јас пред 3 години имав врска 2 год ама за жал не може да сме заедно сеа таа е далеку ама здравје останува само наежта за подобро утре надеж дека утре ќе се разбудиш и некој ке има што барем по порака ќе ти посака добро утро или некој со кој ќе можеш да си кажеш се......хехе позз за сите заљубени а ние сто не сме искрени желби да се залјубиме што е можно побрзо.....
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 24, 2008 3:10 pm

se nadevam deka site ke imate srekaaaa.....Very Happy:D ne za dzabe se vika nadezta posledna umira:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 24, 2008 3:13 pm

hehe nazez nadez mora da se cuva i da se odrzuva inaku nema nisto ako taa zgasnala si zgasnal i ti gotovo e so tebe hehe zdravje toa sto trea da bide samo ke si bide samo ne moze se da se ostavi na racete na sudbinata malce treba i da se potrudime i nie:D
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Саб Окт 25, 2008 9:21 pm

e treba i toa epten treba:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Саб Окт 25, 2008 11:54 pm

сВе Че да бУде ОК! Smile Мојата љубовна приказна-не сега SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Нед Окт 26, 2008 11:28 am

hehe ivance kolku sto sum infortmiran zaedno so administratorov vie ste najvljubenite ovde :p hehe ako ako milo mi e iskreno od se srce vi posakuvam taka da prodolzite vrski ispolneti so mn ubavi momenti ispolneti so mn romantika.....hehe pozz
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Нед Окт 26, 2008 5:04 pm

Не ја заборавај Ели! Сите тројца се шекнале Wink (у позитивна смисла)

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Нед Окт 26, 2008 9:22 pm

хехе браво ловер за постовите,како да си ми брат близнак според карактерот,инаку се надевам ќе ја најдес твојата љубов наскоро,а и таа што ке те фати според мене нема да се покаја,баш напротив
позз љубиша
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Нед Окт 26, 2008 11:53 pm

хаха фалааа фалаааа... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пон Окт 27, 2008 2:03 pm

мило ми екога гледам т.е. во ситацијава знам дека некој е толку заљубен знам како е да бидеш заљубен сакав една личност многу и се ќе дадев за неа ама околностите сакаа да се разделиме и се надевам диме дека таква личност ќе се најде и за мене, а вие што сте си заљубени останетете така во личностите кои ја споделуваат со вас најубавата работа во животот љубовта нема ништо поубаво да сакаш некој да го гушкаш и заедно да лудувате хехе како на пример да веврне дозд и да се бакнувате па после да се топлите...еххх бремиња......хехе фала бате диме мило ми е што имав прилика да те запознаам позз до тебе

а кога би останале на темава и би ја кажал мојата љубовна приказна ехеее има мн работи да се кажат а има и мн работи кои заесекогаш ќе останат некажани жал ми е само за сите тие што некогаш сум ги повредил а има такви неколку не дека било намерно само понекогаш малите работи и мало невнимание може некој да натера на мн солзи....


Последната промена е направена од Admin на Вто Окт 28, 2008 1:31 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пишување пост под пост)
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Вто Окт 28, 2008 2:29 pm

ее алал да ти е за постот братко инаку и мене ми е мило,што те запознав лично Very Happy инаку да малите нешта кој што за нас можат да бидат неважни,можат да бидат многу важни за партнерот,затоа внимавајте со правите... Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Чет Окт 30, 2008 12:12 pm

така е диме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Чет Окт 30, 2008 3:56 pm

дада диме и за сите верувајте баш малите нешта ја прават врската посебна секој може да ти купи мече алка парфем ама никој не може да ти подари нешто чисто ако го нема твоето срце а тоа е љубов и разбирање па и мн моменти....фала диме и мило ми е јас што те запознав лично чест ми беше
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 31, 2008 10:05 am

еј денес сум нешо посебно расположен зашто е петок..па одлучив да ви ја кажам мојата приказна..Ако не се лажам беше почеток на октомври.Тогаш ставив интернет..и знам дека баш кога го земаф интернетот почина тоше..ама мислам...Значи дома веднаш симнувам програми,мсн,антивируси...симнав и bearshare:).И незнам како испадна ели да ја додадам како пријател.и почнавме муабет едно друго.и баш беше сабота и правевме муабет каде ќе искача ели..и она вика јас ќе одам во рицер ако сакаш дојди..хх мене толку ми сече секако и со диме,мартин и влатко отидовме таму..иако другариве мислеа дека ќе не заебе ели,но јас незнам зошто бев цврсто убеден дека ќе ја видам.Се запознавме и отидовме у рицер.Тука се вртеа различни муабети..и мене ми притребаа мастики кои случајно значи сосема случајно беа во колата на диме..и ја викнав ели да ми прави друштво да не се изгубам..и после се знае..за 2 дена пофторно излеговме.тоа беше понеделник 22 октомври.се фативме пред рамстор околу седум часот навечер и еве до ден денес сеуште си идам со истото девојче и супер ми е.Веќе направивме година и незнам..некако многу е по опуштено,сеа малце е тешко зашто ели е на факс а јас средно и двајцата имаме за учење..но љубовта е појака од се..наоѓаме барем малку време за да бидеме заедно.исцрпен одговор беше ова
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 31, 2008 11:09 am

Колку романтично...да си поминете заедно уште мнооогу убави денови! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 31, 2008 11:16 am

фала фала магде.да ти се врати и на тебе па да частиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 31, 2008 12:51 pm

ххехехе...ништо и фала и на тебе.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашата љубовна приказна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: