CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Предлог

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Предлог   Сре Окт 29, 2008 4:33 pm

Ајде еден предлог да ви дадам јас. Сигурно сите знаете што е тоа YOUTUBE Very Happy
Ајде да направиме еден account на нашиот форум ... за никот и слично ќе се договориме понатаму
И таму можеме да правиме многу видеа за нашата мила Македонија и да соработуваме со сите патриоти кои секојдневно бијат битки со србите, бугарите и грците. Да им се приклучиме и да им помогнеме на нашите браќа и сестри „ПРАВИ МАКЕДОНЦИ “ од Јутуб со главна цел: Светот да се запознае со нашата историја, култура, традиција, нација и да докажуваме дека постоиме Македонците, дека сме распрснати насекаде и дека си ја сакаме нашата земја и ќе ја чуваме до крај.
АЈДЕ ПАТРИОТИ РАЗБУДЕТЕ СЕ ! Very Happy sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Предлог   Чет Окт 30, 2008 12:37 pm

дада и јас се согласувам со идејата на гока бравос гокичје убава идеа само јас сакам да додадам една моја да тоа е да отвориме и катце за начите бранители кои ги положија своите животи за сите нас во 2001, сепак и тие засекогаш ќе останат во нашата историја....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Чет Окт 30, 2008 10:42 pm

Е да те чуе сега некој од „браќата албанци“, маф ти е работата! хах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Предлог   Чет Окт 30, 2008 10:53 pm

абе кој ги тиииитт нив нив ги мразам од дното на душата тие не се луѓе тие се животни немаат ни најсоновна култура си мислат дека се кој знае што а се подоле од ѓубре абе не се замарам кој сака нека чита и нека ми дојде некоиј од браката да му дадам еден линк да види како гжим ги летнаа главите хехе немасе мрдање се знае наши македонски специјалци нема лабаво.....
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Пон Ное 17, 2008 10:59 pm

Брака а.... не постојат за мене бидејки сакаат да ја парчат Македонија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Пон Ное 17, 2008 11:26 pm

Добро а може да зборуваме за мојот предлог а не за грците
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Предлог   Вто Ное 18, 2008 2:42 pm

може секако Smile може ли едно вакво клипче ???