CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Личности од историјата

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 4:36 pm

Ова нека биде еден вид на игра со која ќе ги набројуваме нашите борци без разлика дали се бореле со перо в рака или со пушка, сите оние кои се заслужни за создавањето на нашата држава, оние кои имаат посебно место во историјата на нашата напатена земја.

Играта оди вака

Јас велам : Рајко ...... а вие треба да го кажете презимето
и давате ново име

да започнеме

Јоаким ______
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 4:37 pm

Крчовски


Мирче ________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 4:41 pm

Ацев


Александар _______
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 4:47 pm

III Македонски


Борис _______
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 4:51 pm

Трајанов (и тој спаѓа овде ... секако тој е еден голем амбасадор на нашата земја )

Петар ______
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 4:57 pm

Го Ка ако сакаш може и да нагаѓаме .. секако доколку се согласуваш хехе Мислев на Трајкоски ...


Поп Арсов ?


Љубе _____
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 5:15 pm

Епа ајде може да погодуваме =) ако мислиш дека ќе биде поинтересно така се согласувам
Значи треба да добиеме согласност дека сме погодиле па после да дадеме ново име

Петар Поп Арсов ... точен одговор ... седи 2ка Very Happy

Бошковски ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 5:19 pm

Да , Точно ! Yor Turn
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 5:20 pm

Еве една лесна загатка

Димитар ____ _____
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 10:17 pm

Миладинов, а може и Колариќ... Wink
Крсте ________

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 11:46 pm

[G]irL4[E] напиша:
Миладинов, а може и Колариќ... Wink
Крсте ________

Кај се залета .. чекај
не е точен одговорот ... ајде мисли мисли Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 11:49 pm

поп беровски
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 11:49 pm

па нели по свој избор ги допишуваме? Јас така разбрав...за да биде поинтересно. Да не биде се’ по единствена креација, да биде малце поиновативно.. убивам со изрази бе чоек

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 11:50 pm

Lover20 напиша:
поп беровски
браво браво .. ајде ти си на ред Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 11:52 pm

хехе
јас


орце ........
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 11:53 pm

николов пак ќе утнам изгледа...предосеќам

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Окт 29, 2008 11:58 pm

Јас незнам друг Орце ... изгледа имаше среќа овој пат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Окт 30, 2008 12:00 am

[G]irL4[E] напиша:
николов пак ќе утнам изгледа...предосеќам


епа грешка си пак......
нене орце николов познат е има и школо и улици по него крстени


Последната промена е направена од Lover20 на Чет Окт 30, 2008 12:00 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Окт 30, 2008 12:00 am

чек да каже љубовникот дваеска Smile може има и некој друг орце...каков баксуз сум ххах

Едит:

јупиии погодив...

Христијан ___________

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Окт 30, 2008 12:01 am

тодоровски карпош
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Окт 30, 2008 12:02 am

Така ми се викаше основното школо...некоја носталгија имам голема кон имево Sad

Точно е инаку...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Окт 30, 2008 12:03 am

хехе ај доволно јас погагам гизнам сите така да не би билоо фер

вера ........ .....
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Окт 30, 2008 12:05 am

Ацева?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Окт 30, 2008 12:05 am

циривири трена ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Окт 30, 2008 12:05 am

которка?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Личности од историјата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 6Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Наша мила Македонија-
Отиди до: