CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Личности од историјата

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Саб Ное 15, 2008 3:35 am

tamara напиша:
e pa vaka
Jordan.........

може јас да гаѓам таме и тоа се надевам дека ќе бидам прецизен овој пат

Јордан Пиперката Wink lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Саб Ное 15, 2008 12:00 pm

да диме точно така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Саб Ное 15, 2008 1:54 pm

Ајде диме давај давај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пон Ное 17, 2008 3:14 pm

не ти дава lol! bom Surprised

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пон Ное 17, 2008 4:43 pm

Епа јас ќе му земам редот Razz се шалам
или милум или силум ? бирај lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пон Ное 17, 2008 10:57 pm

еве едно лесно Ѓорѓија .......

помош: од запaдна Македонија


Последната промена е направена од @komita@ на Сре Ное 19, 2008 6:06 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Ное 19, 2008 11:52 am

@komita@ напиша:
еве едно лесно Ѓорѓија .......

помош: од заpaдна Македонија
Му го зеде редот на димче ... ама ајде
Пулевски да не е ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Ное 19, 2008 3:48 pm

хехе Точно браво ... а не му го земав редот кога он дреме што да му правам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Ное 19, 2008 4:44 pm

@komita@ напиша:
хехе Точно браво ... а не му го земав редот кога он дреме што да му правам
арно си знаеш ти Very Happy
значи јас сум на ред
Јадранка _______
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Сре Ное 19, 2008 11:50 pm

лелеее значи како не ме бива за овие личности...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Ное 20, 2008 1:48 am

[G]irL4[E] напиша:
лелеее значи како не ме бива за овие личности...
Магде те бива туку само треба малце да размислиш и покажи ни што знаеш Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Ное 20, 2008 6:35 pm

Еј не е фер дај малку помош !!!!! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Ное 20, 2008 7:21 pm

@komita@ напиша:
Еј не е фер дај малку помош !!!!! Smile
ајде ама малце
Јадранка _ л _ д _ _ _
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Ное 20, 2008 11:33 pm

jadranka vladova
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Чет Ное 20, 2008 11:35 pm

tamara напиша:
jadranka vladova
бравос тамара .. ајде давај давај Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пет Ное 21, 2008 12:07 am

krste ---------------
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пет Ное 21, 2008 12:16 am

петков мисирков ? сега баш во моментов нешто пишувам за него
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пет Ное 21, 2008 12:22 am

да точно така браво го ка секоја чест


Последната промена е направена од @komita@ на Пет Ное 21, 2008 3:40 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : комита)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пет Ное 21, 2008 1:01 am

Пак ли јас да ве мачам
Ајде да пробаме со ова
Павел _________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пет Ное 21, 2008 1:19 am

не не мачиш го ка напротив ова е една од најубавите теми во форумот убаво е да се потсетиме и да не ги заборавиме нашите личности од историјата на македонија секоја чест на тебе и на сите што придонесуваат на вајвите теми а јас ке оставам некој друг да одговори .


Последната промена е направена од @komita@ на Пет Ное 21, 2008 3:44 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : пишувај кирилица)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пет Ное 21, 2008 1:36 am

tamara напиша:
ne ne macish go ka naprotiv ova e edna od najubavite temi vo foromov
ubavo e da se podsetime i da ne gi zaboravime nashite licnosti od istorijata na makedonija sekoja cest na tebe i na site shto pridonesuvaat na vakvite temi
a jas ce ostavam nekoj drug da odgovori
не зборот ми беше бидејќи секогаш давам нешто тешко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пет Ное 21, 2008 2:05 pm

не не душо не не мачиш само продолжи вака
ништо не е тешко само ако се сака
јас мислам дека е Павел Шатев се надевам дека е точно


Последната промена е направена од @komita@ на Пет Ное 21, 2008 3:46 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : ПИШУВАЈ КИРИЛИЦА)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Пет Ное 21, 2008 3:54 pm

tamara напиша:
не не душо не не мачиш само продолжи вака
ништо не е тешко само ако се сака
јас мислам дека е Павел Шатев се надевам дека е точно
благодарам
Не е Шатев
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Саб Ное 22, 2008 12:47 am

хммммммммм мозеби Павел Христов????


Последната промена е направена од @komita@ на Саб Ное 22, 2008 10:31 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : ПИШУВААААЈЈЈЈ КИРИЛИЦАААА)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   Саб Ное 22, 2008 1:29 am

tamara напиша:
hmmmmmm mozebi Pavel Hristov ????
Нее ... ајде помош малце да ви дадам
Павел Божи _ _ _ __ _ и Wink


Последната промена е направена од Go Ka на Нед Ное 23, 2008 3:25 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Личности од историјата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Личности од историјата
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Наша мила Македонија-
Отиди до: