CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вашиот надимак

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Дек 27, 2008 10:10 pm

нема проблем!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 5:48 pm

Магдаленче
Магде
Маги може секако да ја викам ке и стојат ххи Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 5:52 pm

ВАЖНО, ВАЖНО !!!
НОВО, НАЈНОВО!!!

Нашиот драг Мартин, Комита, Саржо или како сакате речете има нов надимак
- С Р А М Е Ж Л И В К О -
П.С Доволно е само да го напишете ова -> Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 5:53 pm

хехехе не ми се верува само да прави некои турбуленции

леле па и на мене ми го правиш ова хиххихихи Razz срам да ти е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 5:55 pm

Мене не ми е срам Razz A што толку посебно си ти па да не правам така на тебе Razz a??
дај да чујам од тебе =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 5:58 pm

Јас што сум па не се зезај со мене јас сум модератор еееееејјјј хахха ништо посебно не сум јас и јас сум човек како и сите ххиихх Razz може да ми дадеш надимак под еден услов ако прифатиш тебе да те викаме заљубена ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 6:00 pm

Аууу бил модератор .. а јас што сум - Модераторка Razz
Ајј кажи од каде го извади тоа ЗАЉУБЕНА Shocked Shocked
Од десниот или од левиот ракав? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 6:01 pm

Незнам јас од каде ама прифаќаш или не сега ? јас знам дека си ЗАЉУБЕНА Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 6:12 pm

Нееее
А може ли да ми објасниш зошто на нашиот драг админ го викаш „Драшко “?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 6:14 pm

Не го викам него Драшко туку му кажувам лик и ке му текне што мислам и ке се насмее 100% хахаха Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 30, 2008 6:16 pm

Ааааа еепа добро ... јас отидов на друго
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Јан 03, 2009 8:52 pm

Е што сеа срамежливкото и заљубената не си ги сакаат надимците?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Нед Јан 04, 2009 1:58 am

[G]irL4[E] напиша:
Е што сеа срамежливкото и заљубената не си ги сакаат надимците?
Аа срамежливкото Мартин а кооја е таа „заљубената“ ? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пет Јан 09, 2009 2:27 pm

Go Ka напиша:
[G]irL4[E] напиша:
Е што сеа срамежливкото и заљубената не си ги сакаат надимците?
Аа срамежливкото Мартин а кооја е таа „заљубената“ ? Shocked

Ти партнерке! Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Јан 10, 2009 9:14 pm

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
[G]irL4[E] напиша:
Е што сеа срамежливкото и заљубената не си ги сакаат надимците?
Аа срамежливкото Мартин а кооја е таа „заљубената“ ? Shocked

Ти партнерке! Wink
Пфф грешка си Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Јан 13, 2009 4:23 am

ај ок ...како кажеш

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пет Јан 16, 2009 10:38 pm

[G]irL4[E] напиша:
ај ок ...како кажеш
така ми како ... јас озбилно те лажам ....
аууф грешка озбилно ти кажувам =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Нед Фед 22, 2009 11:47 am

знаеф јас..ти никогаш не кажуваш....ауффф не лажеш

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Дек 08, 2009 7:14 pm

..Мене цуцее ме викаат ! =@ .. Долга приказна уфф, ај др. пут ќе ви ја раскажем ако имам време ! =)) Ajт. киссес*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот надимак
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: