CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вашиот надимак

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Чет Ное 13, 2008 1:28 pm

Go Ka напиша:
иле - шорти
Надимак Иш Very Happy

Kратко и јасно


браво бе гока свака ти част кај ти текна за иле надимакот(иш) одличен е хехе позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Чет Ное 13, 2008 4:48 pm

Dimce* напиша:
Go Ka напиша:
иле - шорти
Надимак Иш Very Happy

Kратко и јасно


браво бе гока свака ти част кај ти текна за иле надимакот(иш) одличен е хехе позз
не прашувај сега .. тоа се тајни на мојот мозок Razz хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Чет Ное 13, 2008 6:32 pm

тоа е државна тајна, не смееш да навлегуваш во мистеријата на мудроста, Диме!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Чет Ное 13, 2008 8:46 pm

[G]irL4[E] напиша:
тоа е државна тајна, не смееш да навлегуваш во мистеријата на мудроста, Диме!
тоа што е мое не значи дека е на државата .. немојте да мешате Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пет Ное 14, 2008 6:04 pm

не биди така опасна бе гонце...многу си скржава хехех Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пет Ное 14, 2008 8:19 pm

[G]irL4[E] напиша:
не биди така опасна бе гонце...многу си скржава хехех Smile
ауууф гонце хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пет Ное 14, 2008 8:45 pm

еј ма каринела(не се карај-ромски јазик хехе ) топ им е јазиков изгледа се заразив со јазиков,ќе земам некоја ромска убавица за жена хахха lol!

инаку гонце многу добро има имаш а и надимак гока
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пет Ное 14, 2008 11:27 pm

леле добив нов надимак ануле...јаооо тешко мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 15, 2008 7:18 am

Ануулее wow добар е
диме благодарам благодарам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 15, 2008 1:24 pm

диме благодарам благодарам Very Happy

ништо ништо гока,само пази навика да не ти стане хаха позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пон Ное 17, 2008 3:04 pm

скржле...па и да и стане навика шТо има везе хеххе
А иначе Ануле ми е баш кул Cool

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пон Ное 17, 2008 3:07 pm

Хах значи Ануле ....не ти пречи ако те викаме така нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пон Ное 17, 2008 8:22 pm

нене си го обожавам надимакот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Пон Ное 17, 2008 8:24 pm

Супер ануле Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Сре Ное 19, 2008 11:41 pm

Go Ka напиша:
Супер ануле Wink

Ова ко Супермен ми звучи хехе Суперануле! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Чет Ное 20, 2008 5:20 pm

[G]irL4[E] напиша:
Go Ka напиша:
Супер ануле Wink

Ова ко Супермен ми звучи хехе Суперануле! Smile
хаха
само изгледа нема да треба да давам надимаци на членовите бидејќи откако му го дадов надимакот ИШ на иле-шорти веднаш го снема Sad Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 22, 2008 3:00 pm

Не се секирај, кај и да е пак ќе се врати. Некогаш немаме доволно време за форум, зборам од лично искуство хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 22, 2008 7:15 pm

[G]irL4[E] напиша:
Не се секирај, кај и да е пак ќе се врати. Некогаш немаме доволно време за форум, зборам од лично искуство хехе
па кој е многу посветен на учењето нема да има време за форумот ... ама гледам и за време на викендите те нема Evil or Very Mad ќе се караме Exclamation Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 22, 2008 9:50 pm

леле не ме викајте Суперануле...хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Саб Ное 22, 2008 11:40 pm

Како ме нема..ме има. Ама и за викенд треба да се учи хехе верувај ми дека 100 пати порадо би седела на форум отколку над книгата, ама тоа е... Sad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Ное 25, 2008 1:37 am

[G]irL4[E] напиша:
Како ме нема..ме има. Ама и за викенд треба да се учи хехе верувај ми дека 100 пати порадо би седела на форум отколку над книгата, ама тоа е... Sad
добро де немој да се правдиш толку .. ти верувам
јас само се шалам ... не ме сфаќајте толку озбилно =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Ное 25, 2008 2:50 am

немаш гајле, никогаш не те сфаќам озбилно ..упсссс грешка SmileSmile се шалам Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Ное 25, 2008 3:11 am

[G]irL4[E] напиша:
немаш гајле, никогаш не те сфаќам озбилно ..упсссс грешка SmileSmile се шалам Wink
аа не реков никогаш .. сега немој така да ги превртуваш работите !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Ное 25, 2008 3:17 am

неее wee зар на таква ти личам хехеххе кажав веќе, се шалам. не мора да се оправдуваш толку, не ме сфаќај секогаш озбилно Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   Вто Ное 25, 2008 3:35 am

[G]irL4[E] напиша:
неее wee зар на таква ти личам хехеххе кажав веќе, се шалам. не мора да се оправдуваш толку, не ме сфаќај секогаш озбилно Wink
нов надимак ќе ти дадам - преварант !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашиот надимак   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашиот надимак
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: