CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што нема да облечете никогаш?

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Што нема да облечете никогаш?   Сре Окт 29, 2008 5:46 pm

Што е тоа што нема да го облечете никогаш ... која комбинација, каква боја, материјал ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што нема да облечете никогаш?   Сре Окт 29, 2008 8:41 pm

никогаш нема да облечам волна,комбинација црвено-портокалово,а боја...па сите бои ги сакам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што нема да облечете никогаш?   Чет Окт 30, 2008 11:30 am

јас никогаш не ми облекла нешто широко..а за бои па.... зелено и црвено....најмногу сакам коа комбинирам црно-бело...црно-розево или црно со некоја др боја....Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што нема да облечете никогаш?   Чет Окт 30, 2008 11:33 am

хехе мој човек пааа не би облекол несто тесно и кожни фармерки дефинитивни а инаку незнам и јас повеќе ги преферирам комбинациите со потемни бои ама понекогаш се случува и да забегам со нешто светло :d
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што нема да облечете никогаш?   Чет Окт 30, 2008 11:42 am

никад не би облекол нешто кожно...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што нема да облечете никогаш?   Чет Окт 30, 2008 11:44 am

хехе мој човек и јас бате никогаш.....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што нема да облечете никогаш?   Чет Окт 30, 2008 11:45 am

Се знае фармерчиња, дуксер и топ...не би се облекувала ни јас во широко,а за бои и немам некоја омилена моментално.Порано ми беше сината боја и цела гардероба таква ми требасе време додека се смени се хахахах затоа сега у секоја боја убаво се чувствувамЧ)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што нема да облечете никогаш?   Чет Окт 30, 2008 11:58 am

хехе да да маичке закон си ти хехе а до каде сме со бутикот кога ќе го отвараме, а и јас би додал у секоја боја изгледаш прекрасно :p
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што нема да облечете никогаш?   Нед Ное 02, 2008 6:48 pm

Никогаш не би облекла широки панталони со џебови, ужасно!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што нема да облечете никогаш?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што нема да облечете никогаш?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Уметности :: Од светот на модата-
Отиди до: