CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Учење

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Учење   Сре Окт 29, 2008 8:23 pm

Колку време дневно посветувате на учење, на училиштето и колку време ви треба да научите некоја лекција ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 8:39 pm

па сега..зависи колку имам за учење,за една лекција ми е потребно 30 минути и повеќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 8:40 pm

ВоооооооооооВ за учење немам време " за жал " , мразам учење бре , вчера така прочитав 2 реченици и ми се смачи и си легнав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 8:42 pm

S0tE напиша:
ВоооооооооооВ за учење немам време " за жал " , мразам учење бре , вчера така прочитав 2 реченици и ми се смачи и си легнав
Ц.ц.Ц.ц колку си бил мрзелив ... од две реченици да ти досади Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 8:43 pm

Ми лета мислата на друго место и толку , се блокирам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 8:46 pm

S0tE напиша:
Ми лета мислата на друго место и толку , се блокирам
хех знам јас кај ти лета мислата Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 8:47 pm

Ај погоди икикик
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 8:48 pm

S0tE напиша:
Ај погоди икикик
мислиш на форумот lol! lol! се шалам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 8:50 pm

ааааааааахахахахахаххаххахахха ме изнасмеа дури сеа .. остај то да не забегуваме од темава .. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 9:02 pm

Ај и јас да одговорам на темата .. денес цел ден сум на форумот ... жива зараза
дури сега одам да учам а утре правам тест ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 9:03 pm

ајде шибај ја че поседам на мсн и че се капам и че си легнам и че одам на училиште и че си дојдам и пак че седнам на компјутер и пак истото па истото . хеауехиахиае ПОоззЗзз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Окт 29, 2008 10:34 pm

Свака ви част! Мене лично малку време ми треба за уцење и затоа ве дружам ан форумов. Иако сабајле воопшто не се вклучив....францускиии хејт ит!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Вто Ное 11, 2008 11:32 pm

Па доколку не ме мрзи и имам нешто попаметно не учам,ама понекогаш кога ке има нешто интересно во лекцијата седнувам и ја читам...а иначе не учам често зошто немам навика да се замарам,учам кога ке сакам.А за колку време можам да научам една лекција?Па незнам зависи од лекцијата..... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Ное 12, 2008 3:23 pm

Интересна лекција!? Ретко! На час може да ми е интересно ама дома кога ќе читам не!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Ное 12, 2008 5:27 pm

[G]irL4[E] напиша:
Интересна лекција!? Ретко! На час може да ми е интересно ама дома кога ќе читам не!
па има некои многу досадни и монотони лекции ...на пример биологија а останатите предмети се баш интересни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Сре Ное 12, 2008 9:49 pm

За кого како....биологија за прва е мн интереснаWink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Чет Ное 13, 2008 3:26 pm

леле I love биологија..закон предмет,закон наставничка,а + имам и цвеќарска секција..јееаа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Чет Ное 13, 2008 4:50 pm

Абе нашата наставничка по биологија само кецови реди за на тримесечие на деца што ги испрашува секој час а да ви се пофалам дека јас сум единствена што имам петка и тоа без да ме испраша Very Happy хаха среќа ееј
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Чет Ное 13, 2008 6:22 pm

фалбаџике ххаха се шалам. Баш суперSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Саб Ное 15, 2008 10:37 pm

ее браво за тебе..нас секој час ни бара цртежи,секој час и носам и ке ме праша некое прашање,и ти формира оцена...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Саб Ное 15, 2008 10:43 pm

какви цртежи Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Пон Ное 17, 2008 3:49 pm

нацртани! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Пон Ное 17, 2008 3:53 pm

Хах па фала богу нема да те испрашува паметно девојче си си ти
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Пон Ное 17, 2008 4:27 pm

[G]irL4[E] напиша:
нацртани! Smile
магде алал да ти е ... ти нема замена Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Учење   Пон Ное 17, 2008 4:27 pm

хаххххаххахаххахаха фала фала afro

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Учење   

Вратете се на почетокот Go down
 
Учење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до: