CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вашата љубовна приказна

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 31, 2008 1:51 pm

Еј еве тука е и кумот,да ве благослови нормално,па да ви дочекам и свадба и мали кумашинчиња хаха позз lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 31, 2008 1:53 pm

абе па ти само благословуваш некој..што не си отишол поп ебате беља..деца сеа не ми требаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Окт 31, 2008 2:15 pm

Не го карај жити се срце ке го стегне...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Саб Ное 01, 2008 3:51 pm

Иво напиша:
абе па ти само благословуваш некој..што не си отишол поп ебате беља..деца сеа не ми требаат

ццц леле јас тука благословувам,он мене ме тера кај што не треба, инаку ќе станам и поп поправо само заради тебе оти многу сакам да те венчавам...


ќе ти викам,ајде чедо наведни се под мантијата и да ти турам еден благослов за долг и среќен брак хахахаххахахахах What a Face

farao lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Ное 14, 2008 1:07 am

mojata lubovna prikazna e dolga ali vaka na kratko zapocna na 15 godishna vozrast i trae seushte bez nekoi prekini mislam dolgi prekini ali i nie se lutime normalno i raskinuvame za nekolku saati i eden od nas popushta i pak sne zaedno
seto ova trae okolu 6 godini ihihihihhi mnogu neli????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Ное 14, 2008 11:07 am

tamara напиша:
mojata lubovna prikazna e dolga ali vaka na kratko zapocna na 15 godishna vozrast i trae seushte bez nekoi prekini mislam dolgi prekini ali i nie se lutime normalno i raskinuvame za nekolku saati i eden od nas popushta i pak sne zaedno
seto ova trae okolu 6 godini ihihihihhi mnogu neli????

хаха па баајќи се многу години па да се надеваме дека така ќе биде и понатака(дека ќе трае) вашата љубовна романса... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Пет Ное 14, 2008 6:25 pm

уау, баш долга врска.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   Нед Ное 23, 2008 11:09 pm

Штом идете толку долго ама еве гарантирам дека ќе се земете,сеа не ве урочувам ама ај ..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашата љубовна приказна   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашата љубовна приказна
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: