CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Првиот Бакнеж

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Првиот Бакнеж   Сре Окт 22, 2008 8:33 pm

Кога ви се случи вашиот прв бакнеж , на колку години и како се чувсвтувавте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Сре Окт 22, 2008 8:40 pm

уште не сум го доживеала првиот бакнеж.. No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Сре Окт 22, 2008 8:46 pm

Koj cheka kje docheka Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Сре Окт 22, 2008 9:01 pm

да


____________________________

се молат членовите да не пишуваат постови каде што ќе се содржи само еден збор како на пример да,не,хехе,хаха,итн..овој пост нека служи за пример да не правите така понатака.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Сре Окт 22, 2008 9:14 pm

hmmmm.... prviot baknez ..... na igraliste....najubaoo beseeee...ama baknezite sea so gi dobivam mi se najubaviii od sekad...aaaaaaa...go sakaaaaam.... tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Сре Окт 22, 2008 9:18 pm

хехе па првиот бакнеж не ми е баш во памет,зашо не гледам нешто убаво во тоа за мене,плус било со погрешна особа за зал Neutral


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:15 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Сре Окт 22, 2008 9:20 pm

диме,мое сочувство
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Сре Окт 22, 2008 9:27 pm

Мое сочувство исто така bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Сре Окт 22, 2008 9:30 pm

Mojot prv baknez se sluci vo 7-odd
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Чет Окт 23, 2008 12:14 pm

hehe tuka sum i jas mojot prv baknez i vrska se sluci koga bev 1 god sredno se cuvav za vistinskata(lazam) ama ne bese koj znae sto ama sepak prviot se pamti dolgo:D hehe pozz do site i dime bate ne se sekiraj ke ima nekoja koja ke bide vistnskata togas baknezite ke bidat preubavi:D
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Чет Окт 23, 2008 12:30 pm

Hm......mojot prv baknez mi se sluci vo 8 odd i uste si go pamtam ne samo baknezot hahaha i deckoto I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Чет Окт 23, 2008 12:34 pm

hehe mmmm mora da bil specijalen i ubav bakenzot pa i deckoto zatoa go pamtis...hehe:D
Вратете се на почетокот Go down
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Чет Окт 23, 2008 8:09 pm

prviot baknez mi se sluci vo 6 odd i mn mi bese ubavo ama i mn mi bese stram kako i sekogas(stramezliv sum jas so da pravam)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Чет Окт 23, 2008 9:08 pm

ахххх шо си ти срамежливкоооо , бтв мојот прв бакнеж се случи во 4то одд. На 2вна екскурзијаааааааа

Бљак
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Пет Окт 24, 2008 1:05 am

мојот се деси во пето и од тогаш ми беше грозно се додека не се најдоа други девојки во средно да ми дадат подобро мислење за бакнзежите и за љубовта Wink


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Пет Окт 24, 2008 1:54 pm

I jas isto taka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Пет Окт 24, 2008 2:03 pm

zs ti bilo grozno da ne izligavila malce hahah
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Чет Окт 30, 2008 4:48 am

hmmmmmmmm prviot baknez......bese odamna bas se sekavam na nego bev sesto oddelenie i bevme vo naseto omileno parkce pa ne samo sto bese baknez toa bese i prviot decko vo mojot zivot I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Чет Окт 30, 2008 11:35 am

абе дадичке ти сите не шиеш хехе браво браво а не ни кажа каков бил првиот бакнеж и ајде добнро утро дадичке па ајде повели на кафенце....
Вратете се на почетокот Go down
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Чет Окт 30, 2008 5:56 pm

hmmmmmmmmmmm bese prekrasno kako i sekogas Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Чет Окт 30, 2008 10:31 pm

хехе па како може да биде освен прекрасно ако е со личноста со која сакаш да се слуучи....без разлика кој по ред е....
Вратете се на почетокот Go down
Elena.....!

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Саб Ное 01, 2008 2:44 am

хахахах баш сте добри со бакнеживе!!!!алал да ви е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elena.....!

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Саб Ное 01, 2008 2:49 am

иначе мојот прв бакнеж па се секавам само незнам на каков бакнеж мислите во образ во уста мало цмокче или онака соцен бакнеж.........како и да е јас се сеќавам на еден најубав бакнеж шо ќе го памтам цел живот а тоа е мојот прв бакнеж со човекот шо го сакам најмногу на свет беше така како да ви кажам волшебно..................уууууууууууфффффффф првиот пат е најслатко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 27
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Пон Ное 03, 2008 4:27 pm

brv baknez mi se sluce 8odd, paaa za custvoto bese nekako mornici sea tolku ne mi se slucuva mozebi deka toa bese prv pat sea go prebrodiv toa scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   Вто Ное 11, 2008 10:48 pm

Мојот прв бакнеж ми се случи кога завршив 7 одделение и го паметам сеуште беше многу возбудлив Smile интересен,убав, а и дечкото го паметам Very Happy .И мислам дека е точно тоа дека првиот бакнеж не се заборава..... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Првиот Бакнеж   

Вратете се на почетокот Go down
 
Првиот Бакнеж
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: