CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Омилен предмет

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 8:24 pm

Кој ви е омилен предмет во училиштето и зошто ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 8:37 pm

Англиски , физичко , затоа што се чувствувам најслободно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 8:40 pm

S0tE напиша:
Англиски , физичко , затоа што се чувствувам најслободно
ееи англиски ... бравос ајј ако ми треба помош за превод ќе побарам од тебе ... договорено ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 8:40 pm

Оки ве нема проблем
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 8:43 pm

англиски,физичко,француски...а математика ...грррр
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 8:44 pm

Појма немам математика јас ЛоЛ . дрво еј дрво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 8:47 pm

Математика на почетокот ми лежеше многу ...ама откога почнаа да се менат овие наставничките на 1 месец нова ... и готово со математиката
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 8:51 pm

Ни ми одела , па ни сакам да ми оди ... пфффф
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 8:54 pm

ни мене не ми оди некако,ама кога правиме тест обавезно одам кај тетка ми,вежбам и добивам 5.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 9:00 pm

Ane напиша:
ни мене не ми оди некако,ама кога правиме тест обавезно одам кај тетка ми,вежбам и добивам 5.
ја вредна момичка Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Сре Окт 29, 2008 10:38 pm

англиски и македонскиии обожавам македонски...посебно кога имаме тоа уметничко изразување хехе
порано мн сакав информатика ама сеа професорката ми е одвратна...иако не ми оди лошо пу пу скраја било Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Чет Окт 30, 2008 12:18 am

Ее еве ме погоди .. МАКЕДОНСКИ наставничката многу ја сакам а предметот дупло =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Чет Окт 30, 2008 12:37 am

ај подобро јас не пишувам ништо......ај доста ми беше од се денес ај не се може омилен предмет.........
Вратете се на почетокот Go down
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пет Окт 31, 2008 4:52 pm

и јас македонски сакам,ама наставничката е досадна и стара...шмрк шмрк
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пет Окт 31, 2008 6:28 pm

само ни бара да пишуваме песни...а ич не знам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пет Окт 31, 2008 6:45 pm

тешко вас хаеуха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Саб Ное 01, 2008 1:46 pm

Еее јас најмогу од се’ сакам да пишувам песни.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Саб Ное 01, 2008 1:48 pm

[G]irL4[E] напиша:
Еее јас најмогу од се’ сакам да пишувам песни.
епа што чекаш ... летај во литературната секција Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Саб Ное 01, 2008 1:50 pm

Одлетав веќе! хеххе немаш гајле... ќе бидам таму. Сега ќе се одјвавувам са некоја минута...треба да пишувам комедијааа по македонскиии! темата е: Најдобар другар, машко женско другарство. Обработи ја полемиката, наслов по избор. ххаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Саб Ное 01, 2008 1:56 pm

[G]irL4[E] напиша:
Одлетав веќе! хеххе немаш гајле... ќе бидам таму. Сега ќе се одјвавувам са некоја минута...треба да пишувам комедијааа по македонскиии! темата е: Најдобар другар, машко женско другарство. Обработи ја полемиката, наслов по избор. ххаха
епа откако ќе напишеш стај ја таму Wink


Последната промена е направена од Go Ka на Саб Ное 01, 2008 4:04 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Саб Ное 01, 2008 2:44 pm

ххее важи...Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пон Ное 03, 2008 4:33 pm

епа гирл4е кога ке треба да напишам песна,ке ми помогнеш??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Пон Ное 03, 2008 5:55 pm

Секако...направив и посебна тема за тоа. Ќе видиш таму во литературна Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Саб Ное 08, 2008 3:51 pm

Најомилен предмет физичко се знае ама незнам зoсто тој директорот не направи само физичко да имаме и дома хахахаSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   Саб Ное 08, 2008 3:57 pm

најомилен предмет-математика англиски,македонски..хаха колку само не...само физичко и програмирање и пракса чат пат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилен предмет
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до: